Sayfa 273/356 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by meyyup Yazıyı Oku
    Güçlü destek neresi.
    boyle bir piyasada güçlü destekten söz etmek doğru olmaz
    89 da tutunamazsa dibi yok YTD

2. Agresif faiz artışları piyasayı mahf etti...piyasadaki tüm nakit faize gidiyor...reel sektör çok sıkıntılı...artık krediye ulaşmak çok çok zor...bu sebeplerden dolayı borsa baskı altında...atatp nin bulunduğu sektör çok iyi...kar marjları yüksek...krediye ihtiyaçları yok...finansalları çok iyi...yaptığı büyüme hamleleri çok iyi...beklentim piyasadan pozitif ayrışmasıydı...şu ana kadar da bunu yaptı...umuyorum ki bundan sonra da yapar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. fiyuu..tıkla gelsin..tgcard çok değerli...green x de çok değerli...umuyorum ki hissemiz bu beklentileri peyder pey borsa fiyatına da yansıtır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Agresif faiz artışları piyasayı mahf etti...piyasadaki tüm nakit faize gidiyor...reel sektör çok sıkıntılı...artık krediye ulaşmak çok çok zor...bu sebeplerden dolayı borsa baskı altında...atatp nin bulunduğu sektör çok iyi...kar marjları yüksek...krediye ihtiyaçları yok...finansalları çok iyi...yaptığı büyüme hamleleri çok iyi...beklentim piyasadan pozitif ayrışmasıydı...şu ana kadar da bunu yaptı...umuyorum ki bundan sonra da yapar...
    Bu piyasada bile çok iyi duruyor Maşallah.

5. Sevgili keko. Brksn hissesinde ki payını artırmayı düşünüyor musun? Haftaya ana pazara çıkıyormuş?

6.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili keko. Brksn hissesinde ki payını artırmayı düşünüyor musun? Haftaya ana pazara çıkıyormuş?
    dostum orası çok sığ...bir ihtiyaç için ayırdığım nakitten birine biraz borç verince ihtiyacımı ileri bir tarihe erteledim....sermayemin %5 i kadar 21,31 maliyet ile brksn almıştım...şimdilik artırmayı düşünmüyorum...aldıklarım bana yeterdir dostum...%70 kadar atatp....%25 kadar da kocaer....%5 kadar da brksn dayım...fuul maldayım arkadaşlar...gerisi de nasiptir diyorum...

brksn da da güzel gelişmeler var...yakından takip ediyorum...civ civ hisse...ileride büyümeye çok müsaittir...

7. Milleti faize teşvik ediyolar nasıl bir ülke nasıl bir borsa sanki savaş çıktı

8.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Milleti faize teşvik ediyolar nasıl bir ülke nasıl bir borsa sanki savaş çıktı
    seçimlerden önce çok popülüst ekonomik politikaları yüzünden enflasyonu patlattılar...şimdilik de enflasyonu düşürmek için faizleri yükseltiyorlar...bu faiz yükselişleri reel sektörü çok olumsuz etkiler...yatırımcılar krediye ulaşamaz...ekonomi durur..buda işsizliğe neden olur..buna ekonomiyi soğutuyoruz diyorlar...

faiz artışlarının durmasıyla ancak borsa olumlu etkilenir...biz yine de şanslıyız atatp nin bulunduğu sektör çok da olumsuz etkilenen bir sektör değil...atatpnin finansal giderleri yok denecek kadar azdır...finansalları güçlüdür...ürettiği yazılımların katma değeri yüksektir...yazılım sektör en az olumsuz etkilenen sektörlerden biridir...

Sayfa 273/356 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •