Sayfa 204/356 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Kalan miktar 51 bin çok önemli bir miktar değil. Belkide citiye gidecek. Citi haftalik 268 bin almis. Teb 238 bin almis. Emekli ve yatirim fonlar 203 diger dedigimiz az işlem yapan kurumlar 425 bin satmış. fonlar ve ky satiyor. Takas büyüklerde toplaniyor. Görüntü böyle, yorumu herkes kendi yapsin. Tavsiye degil bilgi paylaşımı dır
    Büyük resme bakın 80 altı düşüşler slım için fırsattır alkatzar kuşçusu ozan beyin kuşluda çok güzel bir lafı var çarşamba günü atmıştı.aklınıza şaşarım bekle satma 6 ay sonra 5 10 kata satarsın dedi.dünde aliçakmak kullanıcısı bayağı detay yaZmış reklam için demiyorum ama bu tıklagelsin ve greenx dünya çapında değerleme olacak sanki.getir geçen sene 11milyar usd değere ulaşmış.busene düşmesine rağmen 2.5 milyar usd.mevcut değerin 10 kat fazlası sadece getir de.bu greenx de enerji sertifikası borsasında canlı işlem görecekmiş. Bence tıklagelsin dünya çapında olacak.bunu çok dikkate aldım.hedef fiyatım 1 yıl içinde 1000 tl valla sabır edersem iyi olacak Herşey.

2.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Kalan miktar 51 bin çok önemli bir miktar değil. Belkide citiye gidecek. Citi haftalik 268 bin almis. Teb 238 bin almis. Emekli ve yatirim fonlar 203 diger dedigimiz az işlem yapan kurumlar 425 bin satmış. fonlar ve ky satiyor. Takas büyüklerde toplaniyor. Görüntü böyle, yorumu herkes kendi yapsin. Tavsiye degil bilgi paylaşımı dır
    teb 10 dakikada 217 bin satıp tahtayı bozdu

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    teb 10 dakikada 217 bin satıp tahtayı bozdu
    çok kaldı mı elinde acaba
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    bofa da bitirdi mi malını ?? ayılar kenara çekilsin şimdi..sonra önümüze bakarız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Satan sattı galiba yeni alıcılarla yola devam inşallah

6. Saat:14:15 te CEO Ümit CİNALİ Bloomberg HT kanalında canlı yayın konuğu, acaba Greenx LOADİNG olur mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ikonia Yazıyı Oku
    Saat:14:15 te CEO Ümit CİNALİ Bloomberg HT kanalında canlı yayın konuğu, acaba Greenx LOADİNG olur mu?
    Genellikle eksi kapatır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. 204. Sayfa yazoyor ama açılmıyor. Bu yazıyı göndereyim açılır belki sayfa.

Sayfa 204/356 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •