Sayfa 325/356 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kusmaz dostum...biliyorsunuz ki atatp microo cap endeksine girdi...bu endekse giren hisseleri yabancıların alması zorunlu...kocaerde bu gün kapanış seansında karanlık odada yabancılar 1,250 milyon hisse alacak..bizde de büyük bir ihtimalle aynı şekilde alacaklar....son günlerde bankofun aldığı lotlar büyük bir ihtimalle bu gün karanlık odada yabancı fonlara sunulacak...yani bir çeşit kalıcı olarak onların takasına girecek...

tedavülden yüzbinlerce atatp hissesi çekilecek..böylece hissemizin önü daha da açılacak...gesanda iken yanlış hatırlamıyorsam fiyat 90-100 civarı iken öyle bir endekse girmişti...girdikten sonra da gesan ta 320 lere kadar hatta bir ara bölündükten sonra ise 440 lara denk gelecek kadar çıkmış idi..

benzer bir durum burada da olabilir dostlar...atatp globalleşiyor...değeri artıyor...eğer beklediğimiz gibi son toplanan malların hepsi yabancıya kalıcı olarak giderse atatp level atlar...borsa fiyatı ivmelenebilir...bekleyip görelim bakalım..
    Abi benim aklımada %1 dahi olasılık olsada bir satın alma yada bir ortaklık geldi çok düşük bir ihtimal belki ama burası İMKB

2.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Abi benim aklımada %1 dahi olasılık olsada bir satın alma yada bir ortaklık geldi çok düşük bir ihtimal belki ama burası İMKB
    herşey mümkün dostum...yaptığı işler güzel...global anlamda güçlü bir şirket talip olursa ?? atatp yi tutmak imkansız hale gelir...gerçi ortak olmazsa da atatp o yolun yolcusu...uluslararası oyuncu olma yolunda...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bofanın aldıgı lotlar hep korkutuyor gun ıcınde umarım vırmanlar yoksa kafaya vurmak için bekleriz

4. birde boşluk bırakmayı sevmıyor atatp sankı yıne boşluk kaldı altta

5. sakin olmak lazım dere geçerken at degiştirilmez

uluslararası endekse girdi bofa yabancı fonlara gönderir malları ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    sakin olmak lazım dere geçerken at degiştirilmez

uluslararası endekse girdi bofa yabancı fonlara gönderir malları ytd..
    umudumuz ve temennimiz o yönde....eğer bu gerçekleşir ise ?? atatp yepyeni bir yola girmiş olur...bu yol uluslararası akranlarına değer olarak yaklaşması demek...onun da anlamı milyar dolarlık değerlere zamanla ve kademeli olarak çıkması demek....bu ihtimali seviyorum...güzel hayaller kurduruyor bana..yine de siz bana bakmayın dostlar..ben biraz aşık oldum da....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Keko abim, bişey soracağım sana bofa senmsin? 😂

8.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Keko abim, bişey soracağım sana bofa senmsin? 😂
    ben bu kadar küfürü kaldıramam dostum...

Sayfa 325/356 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •