Sayfa 326/356 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben bu kadar küfürü kaldıramam dostum...
    😂
    Hem dövüyor hem seviyor bu aralar. Dünkü malın 137 k cty geçmiş diğeri üstünde galiba ama şuana kadarki duruşu karekteri daha sağlam daha iyimserim bu kez farklı gibi

2. yinemi boşluk almaya gidiyor diğer hisseler kaçış boşlugu oluyor atatp gelince mutlaka gap kapanıyor ilginç tahtacısı

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    yinemi boşluk almaya gidiyor diğer hisseler kaçış boşlugu oluyor atatp gelince mutlaka gap kapanıyor ilginç tahtacısı
    belki de birilerinin malının bitmesini bekliyorlar...bittikten sonra gaza basabilirler...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    belki de birilerinin malının bitmesini bekliyorlar...bittikten sonra gaza basabilirler...sabır sabır sabır...
    hocam bofa kendı zaten malını azaltıyor şu anda mal beklemıyorda elındekılerden verıyor gıbı robotun ne yaptıgını anlamak zor

5. Tahtacımız grafik diyor başka birsey demiyor

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hocam bofa kendı zaten malını azaltıyor şu anda mal beklemıyorda elındekılerden verıyor gıbı robotun ne yaptıgını anlamak zor
    aldıklarını sattı aynen tahmın ettıgımız gibi bofamı aman uzak dursun tahtaların içinden geçiyor

7. atatp bu gün de 175 e kadar maliyetli bir yol oluşturdu...bu yolu doldurmak tekrardan kolaylaşacaktır...pazartesi olası bir alış iştahında tekrardan 175 e kadar olan kısım doldurulabilir..o yüzden de sıkıntı görmüyorum...yola devam inşALLAH...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Boşluk bırakmadan devam ediyor tahtamız, sayın keko dediğiniz gibi yolumuz açılmaya devam ediyor, 😎

Sayfa 326/356 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •