Sayfa 328/356 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by ikonia Yazıyı Oku
    Ben zaten Batman yolcusuyum, Sayın keko bir süre şehrinizde görev yapacağım inşallah görüşmek üzere
    Beklerim dostum...batman insanı çok iyi...memnun kalacağıniza inanıyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by AzKa Yazıyı Oku
    Hocam mümkünse Telegram da bulunduğunuz grubuda paylaşırmısınız ? Sakıncası yoksa
    Kocaer ..ATATP ve berkosanin herkese açık telegram gruplarına takılıyorum..zaman zaman da kendi dusuncelerimi paylaşıyorum..

3. Elon Musk: Yapay zeka*ve*elektrikli araçlar*öyle bir hızla büyüyor ki, önümüzdeki yıl dünya*elektrik ve trafo arzı*konusunda sıkıntı yaşayacak.

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Elon Musk: Yapay zeka*ve*elektrikli araçlar*öyle bir hızla büyüyor ki, önümüzdeki yıl dünya*elektrik ve trafo arzı*konusunda sıkıntı yaşayacak.
    atatp olarak biz de teknoloji ve yazılım sektöründeyiz..sektörümüz çok iyi...hissemiz de çok iyi..beklentilerimiz de çok iyi...geriye de sabır etmek kalıyor...

aylar önce büyüyecek sektörler olarak yenilenebilir enerji sektörü ve yazılım sektörlerini saymıştım....elon musk da benzer şeyleri söylemiş...tabi bunun yanında trafo üreten şirketleri de söylemiş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bofa elindeki toplu malı virmanlamıs gibi

6. bank of başladı satışa eksi 30 oldu herhalde takasta tutmayıp satacak

7. 60 oldu bofa maaelsef bekledıgımız yabancıya vırman işi olmayacak al sat için almış

8. Miatk'in yanında haber akışı çok zayıf kaldı
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Sayfa 328/356 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •