Sayfa 335/356 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Takas takibi gercekten zor doce 229 bin mal cekmıa takasa. Bir merak ettıgıöız bugun sitedeki haber greenx İcin gelen haber etkisi ne kadar cokmu azmi talep sımdılık bilhisi olan varmı

2.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Keko hocanin grafiği analizi güzel ama bir konuda yanıldı. 150 direncinin zayif bir direnç olduğunu çabuk ve kolay aşılabilecegini söyledi. 150 direnci hocaya inat kan kusturuyor resmen😀
    atatp nin bu kadar uğraştırabileceğini hiç tahmin edemedim...iki aydır bir türlü 150 nin üzerine çıkamadı...tahtada bir savaş var görüntüsü alıyorum...takasları da takip etmiyorum artık bu düşünce ne kadar doğru bilemiyorum..yalnız burada da paylaştığımı sanıyorum miatk den gelen güçlü ve bilinçli yatırımcılar atatp ye gelmeye başlamıştı...eğer gelenler grup ise vede güçlü iseler ????????? bu baskıyı yukarıya doğru kırarlarsa ??? ve kontrolü tam anlamı ile ele almayı başarırlarsa ?? miatk benzeri çıkışlar söz konusu olabilir...miatk nın geçen yıl 30 tl lerde iken bu yıl bölünmemiş haliyle 1000 tl yi gördüğü söyleniyor....

temennimiz bu yöndedir...beklentilerine bakacak olursak bu beklentilerin gerçekleştiğine dair somut veriler geldiğinde hisse güzel bir ivme kazanabilir..beklentileri olası bu çıkışları temel olarak besleyebilecek bir yapıdadır...

şirket dün green x ile ilgili sitesinde bir bilgi paylaştı...yeşil sertifikada ticareti yapılan elektriğin 244 brime çıktığını açıkladı...2026 yılı başında artık gümrüklerde karbon vergisi kesilmeye başlanacak...şirketler hızla ve panik ile bu yatırımları yapmak zorunda kalacak..ya kendi yatırımlarını yapacaklar yada hazırdan greenx benzeri platformlardan bunu satın alacaklar...buda iş hacmini çok artıracak...bir de bu yılın sonlarına kadar 5 ülke de de green x benzeri platform kurulacak...oradan da güzel gelir akışları olmaya başlayacak...

tıkla gelsin+fiyuu+tgcard ile gelişmeleri de dört gözle bekliyoruz...tüm bunlar milyar dolarlık değerler yaratabilecek işlerdir...son iki aydır tahta çok baskılı...umuyorum ki el değişimi olsun...olursa ?? miatk benzeri çıkışlar söz konusu olabilir...bekliyoruz arkadaşlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Düşüşte zirveyi kimseye kaptormıyor,maşallah..

166 bin bankof
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

4.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Düşüşte zirveyi kimseye kaptormıyor,maşallah..

166 bin bankof
    Baktı olmuyor 1 tane daha yanına almış onla vuruyor busefer inanılır gibi değil ya

-5 ten devre kesmesi de enteresan oldu.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

6. Okadar mal niye aldın!? Sonra neden zararına satıyorsun? Rayında giden hissenin şaftı kaydı dahada mal var elinde oda yetmiyor gibi vakıfda eşlik ediyor nasıl toplasın kendini bu hisse ilkez burada böyle birşeye şahid oldum

7. Kalan 102k vakıf eşlik etmese garanti karşılıyor ve belki bukadar düşmeyecek yazık ve üzücü bir durum neden nereye geldi

8. Geçmiş olsun arkadaşlar. Ben böyle bir rezalet görmedim. Hissede alenen manipülasyon var.

Sayfa 335/356 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •