Sayfa 339/356 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    bu kadar teknoloji hissesi giderken , üstüne ftse endeksine mal toplanacakken , daha ne kadar aşağıda tutabilecekler , yada daha ne kadar ucuz mal vermeye calisacaklar . Miatk reeder vbtyz smart taki yatirimcilar bir ara demeyecek mi , buradan yüzde 200 300 kazandim, atatp hiç gitmedi birazda buna yüklenelim. O zaman bu dalgaya karşı durabilecekler mi. Zaten hikayesi büyük bir hisse. Bir kibrit çakmaya bakar.
    tıkla gelsinin satışı da spk tarafından onaylanırsa önümüz daha da netleşir...şirket güzel bir aşamaya geçti...global bir şirket olma yolunda...er veya geç bu hisse buralarda durmaz...taliplileri her zaman fazla olacaktır..telegramda paylaşılan bilgilere göre son 6 ayda personel sayısı %11 artmış..bir de londra merkezli pisano isimli bir şirket ile ortaklık yapmış...bu bilgileri kap haberi olarak görmek isterdik...bunlar güzel gelişmelerdir dostlar...

şirketimiz büyüyor ve global olma yolunda sağlam adımlar ile ilerliyor...ileride yabancı akranları ile olan değerleme farkı kapanırsa şaşırmayacağım..ama bu biraz zaman alacak..sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tıkla gelsinin satışı da spk tarafından onaylanırsa önümüz daha da netleşir...şirket güzel bir aşamaya geçti...global bir şirket olma yolunda...er veya geç bu hisse buralarda durmaz...taliplileri her zaman fazla olacaktır..telegramda paylaşılan bilgilere göre son 6 ayda personel sayısı %11 artmış..bir de londra merkezli pisano isimli bir şirket ile ortaklık yapmış...bu bilgileri kap haberi olarak görmek isterdik...bunlar güzel gelişmelerdir dostlar...

şirketimiz büyüyor ve global olma yolunda sağlam adımlar ile ilerliyor...ileride yabancı akranları ile olan değerleme farkı kapanırsa şaşırmayacağım..ama bu biraz zaman alacak..sabır sabır sabır...
    sayın keko senın şirketle aran iyidir söylesende kap olarak atsa miatk sürekli haber atıyor keza reedr da öyle nedense ata hiç şirketle ilgisi yok gibi

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

Keko kardeşim niye mal yıkıyorsun bize 😀😀😀investingte öyle yazmışlar sen tahtacı mısın 😂😂 mal yıkan adam aldığını sattığını der mi ne adamlar var şu dünyada 😀biz senden razıyız Allah da razı olsun

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    sayın keko senın şirketle aran iyidir söylesende kap olarak atsa miatk sürekli haber atıyor keza reedr da öyle nedense ata hiç şirketle ilgisi yok gibi
    şu ana kadar iki kere şirketi aradığımı hatırlıyorum..çok da ekstra bilgi vermedikleri için çok da aramak istemiyorum..ama bu söylediklerimiz için aramayı düşünüyorum...bakalım neler diyecekler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Keko kardeşim niye mal yıkıyorsun bize 😀😀😀investingte öyle yazmışlar sen tahtacı mısın 😂😂 mal yıkan adam aldığını sattığını der mi ne adamlar var şu dünyada 😀biz senden razıyız Allah da razı olsun
    adım speğe mi çıkmış... valla ne diyeceğimi şaşırdım...ben kim speklik kim...speklik benim için küfürdür...beni tanıyanlar zaten tanıyor...tanımayanlar ise biraz araştırırlarsa tanıyacaklardır....tüm spekler benim gibi olsa borsada kayıp eden olmayacak...benim gibi zekatlarını verirlerse türkiyede fakir kalmayacak...

geçen haftaya kadar 100 bin tl zekatım artmış idi..ama atatp ve kocaer gerileyince ne yazık ki o miktar yok oldu...fakirlere ekstradan 100 bin tl veremediğim için üzgünüm...şu anda yeniden hesap yapmak bile istemiyorum...bu gün zekatımın son günü...tahminlerime göre spekler yüzünden verdiklerim zekatımı aşmış bile...

6. en son görüşmemizde tıkla gelsinin satışı ile ilgili ataekspresin sermaye artışı onayının bilançoya kalmadan onaylanmasını beklediklerini söylemişlerdi...bu aralar vakit yaklaşmış olması lazım...o konunun da netleşmesi güzel olacak..

7. geçen yıl 250 bin tl zekat vermiştim..bu yıl 20 gün önce 650 bin idi..geçen hafta 750 bine çıkmış idi..ama bu hafta galiba 650 veya altına inecek...gerisi de kısmettir diyorum arkadaşlar....hey gidi günler hey...bir zamanlar zekat alan keko bu gün küçük bir serveti zekat diye dağıtıyor.... veren ALLAH ...alan da ALLAH arkadaşlar...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçen yıl 250 bin tl zekat vermiştim..bu yıl 20 gün önce 650 bin idi..geçen hafta 750 bine çıkmış idi..ama bu hafta galiba 650 veya altına inecek...gerisi de kısmettir diyorum arkadaşlar....hey gidi günler hey...bir zamanlar zekat alan keko bu gün küçük bir serveti zekat diye dağıtıyor.... veren ALLAH ...alan da ALLAH arkadaşlar...
    ninna ileyhi ve inna ileyhi raciun....

Sayfa 339/356 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •