Sayfa 267/358 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon
Arama sonucu : 2864 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Daha nice açılışlara inşaAllah

2. Sesli düşünerek yazıyorum.
    Sizlerin görüşünü merak ediyorum.
    1 yıl önce atatp 14 tl idi.
    Bu gelişmeler beklendiği için 120 lira lara kadar geldi.
    Acaba yapacağı kadar prim yapmış olamaz mı? Greenx i zaten fiyatlamış olamaz mı?

Sadece fikir alış verişi yapalım, konu üzerinde birlikte düşünelim diye yazıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Hannibal Yazıyı Oku
    Sesli düşünerek yazıyorum.
    Acaba yapacağı kadar prim yapmış olamaz mı? Greenx i zaten fiyatlamış olamaz mı?

Sadece fikir alış verişi yapalım, konu üzerinde birlikte düşünelim diye yazıyorum
    Yakında anlarız fiyatlamismi fiyatlamismi.ben kendi adıma beklemeyi seviyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Hannibal Yazıyı Oku

kimisi var gerçekleri satar...kimisi de var gerçekleri alır...atatp nin potansiyelinin farkına varamayan daha çok yatırımcı var...potansiyeli aylardır anlatıyoruz hem de ta 34,00 tl lerden beri...orta ve uzunda bu küçük sermaye yapısı ile bu düşük halka açıklığı ile vede bu yüksek karlılığı ile güzel yerelere çıkacağına inanaraktan tutmaya devam ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kimisi var gerçekleri satar...kimisi de var gerçekleri alır...atatp nin potansiyelinin farkına varamayan daha çok yatırımcı var...potansiyeli aylardır anlatıyoruz hem de ta 34,00 tl lerden beri...orta ve uzunda bu küçük sermaye yapısı ile bu düşük halka açıklığı ile vede bu yüksek karlılığı ile güzel yerelere çıkacağına inanaraktan tutmaya devam ediyorum...
    Zaten inanmayan sattı.bu saatten sonra fiyatlamis olabilirmi yazmanın kime ne faydası var.

6.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Zaten inanmayan sattı.bu saatten sonra fiyatlamis olabilirmi yazmanın kime ne faydası var.
    doğrudur dostum...zaten sadece green x için almış olanlar bence çoktan satmış olması lazım...bundan sonrası fiyuu + tıkla gelsin ve tgcard a inananlar tutacaktır...bence bu son iki beklenti çok çok büyük...bu iki beklenti ile ilgili kap haberleri gelmeye başladığında agresif çıkışların olmasını bekliyorum...bu beklenti bana aittir arkadaşlar...kimin ne beklentisi varsa ona göre hareket etsin..kimseya al ,sat veya tut tavsiyesi vermiyorum...herkesin düşüncesi onadır yapacağı kar da ona ait olacaktır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Bu gün bir tavanla taçlandırır diye düşündüm ama olmadı.önemli olan benim ne düşündüğüm değil spek efendininki

8.  Alıntı Originally Posted by Hannibal Yazıyı Oku

Size hak veriyorum. Lakin 2024 fiyatlamasini da gormek lazim, simdi endeks dusuk oldugu icin buralarda oyalanir, sonra herkesle bu da gider diye dusunuyorum ama nasipte ne varsa o olacak tabi.

Sayfa 267/358 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •