Sayfa 291/357 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Kullanmasanizda şu tıkla gelsini indirin balı

2. Ben tıkla gelsini indirdim. Şu anda restoran sayısı biraz az. Restoran sayısı artınca tıkla gelsinden sipariş vereceğim.

M2101K7BG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Üstadım haftasonu da çalışıyor musun?
    Gelişim eli kulağında.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Seninle tanıştığıma çok memnun oldum dostum...gerçekten de çok supriz oldu...bu güne kadar bir çok dostum seninle görüşmek istiyoruz demişlerdi ama hiç birine kısmet olmadı...hatta bizzat aynı memleketten olmamıza rağmen bir dostumuz ile bir türlü tanışamamıştık..

yolu batmana düşeni beklerim..tüm arkadaşlara başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Seninle tanıştığıma çok memnun oldum dostum...gerçekten de çok supriz oldu...bu güne kadar bir çok dostum seninle görüşmek istiyoruz demişlerdi ama hiç birine kısmet olmadı...hatta bizzat aynı memleketten olmamıza rağmen bir dostumuz ile bir türlü tanışamamıştık..

yolu batmana düşeni beklerim..tüm arkadaşlara başarılar diliyorum...
    Eyvallah üstadım.
    Ben daha da memnun oldum.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Tıkla gelsin burda oturttuktan sonra
    Başta çin ve Avrupa pazarı olmak üzere diğer coğrafyalarada açılmayı planlıyor. ceonun konuşmasında geçmiş kuşlu sitenin yalancisiyim

6.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Tıkla gelsin burda oturttuktan sonra
    Başta çin ve Avrupa pazarı olmak üzere diğer coğrafyalarada açılmayı planlıyor. ceonun konuşmasında geçmiş kuşlu sitenin yalancisiyim
    Zaten asıl hikaye bu.. tıkla gelsin+fiyuu+TGCARD işbirliğinin olgunlaşıp büyümeye başlamasıdır..asıl ciro ve karlar o büyümenin başlamasıyla oluşacak..özelikle başka markalara da hizmet vermeye başlaması dönüm noktasidir..piyasa bu konu hakkında somut gelişmeleri gördüğünde talebini artıracaktır..o zaman da artık belki de milyar dolarlık değerler ortaya çıkar ..piyasa şu anda pür dikkat bu gelişmeleri izliyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bu gün çok sakiniz...bakalım bu nereye kadar sürecek ?? bu ortamda güzel bir kap güzel olacak...

Sayfa 291/357 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •