Sayfa 304/357 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Tahtanın belalısı,sabah şöyle bir denedi yukarı doğru baktı alan yok vermeye başladı şu adede kadar buralarda olması güzel bitisinde gitsin sülük
    Yararlı sülüklerde vardır 😄

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok iyi...bitti neredeyse..
    Hepsini geri aldı 11 Bn var )

3. yolcu yolunda gerek...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Hepsini geri aldı 11 Bn var )
    bofa...sattıklarını geri mi aldı...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

5. Kekocum ben senden beterim. Cumartesi günü gitmez diye 142,5 a satış yazdım, biraz düşer alırım diye. Bugün unutmuşum yazdığımı az önce mesaj gelip satış gerçekleşti deyince şaşırdım kaldım. Kaçırdık. Neyse kcaere ilave yaparım artık. Sen hep dersin ya sabır sabır sabır diye. Halikaten sabreden kazanıyor. Trade etmeye çalışanı eziyorlar. Bereket alternatif var kocaer. Allah razı olsun senden kardeşim. Her ikisindende hiç kazanamadıklarımı kazandım. Sana hep dua ediyorum kardeşim. Tüm yakınlarımada seni takip ettiriyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    bofa...sattıklarını geri mi aldı...
    aynen öyle. gün sonu toplam satış 15.948 adet. gün içi 108 bine kadar yükseldiğini gördüm. yani 90 bin civarı sattığı malı geri aldı.

7.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Kekocum ben senden beterim. Cumartesi günü gitmez diye 142,5 a satış yazdım, biraz düşer alırım diye. Bugün unutmuşum yazdığımı az önce mesaj gelip satış gerçekleşti deyince şaşırdım kaldım. Kaçırdık. Neyse kcaere ilave yaparım artık. Sen hep dersin ya sabır sabır sabır diye. Halikaten sabreden kazanıyor. Trade etmeye çalışanı eziyorlar. Bereket alternatif var kocaer. Allah razı olsun senden kardeşim. Her ikisindende hiç kazanamadıklarımı kazandım. Sana hep dua ediyorum kardeşim. Tüm yakınlarımada seni takip ettiriyorum.
    Nasip dostum..Kocaer de iyidir..güzel hikayesi var ..tıpkı ATATP gibi...ben de bu gün bir ihtiyaçtan dolayı 5 bin lotumu 136.30 ortalama ile satmak zorunda kaldım ..bir akrabam benden borç para istemişti...bir de artık zekat vaktim yaklaşıyor...zekatimi vermem lazım..

Kalan hisselerimi ise tutuyorum arkadaşlar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Gördüğünüz gibi pek de yukarıdan satabilme becerim yok..

Sayfa 304/357 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •