Sayfa 258/358 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon
Arama sonucu : 2861 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by ikonia Yazıyı Oku
    Siteye ekleme yapamıyorum bir türlü ama saat 18:44 te Bıst duyurusu mevcut
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1225936

2. bu gün hastane yönetimimizce verilen bilgiye göre bu denetlemelerde türkiye genelinde 100 üzerinden 99,59 puan alarak birinci olduğumuz bilgisi verildi...ikinci olan hastane 99,01 puan almış...hastanemize il sağlık müdürlüğü bir plaket verecekmiş...bunu da gururla söylemek istiyorum...son iki aydır herkes yoğun çalışıyordu...çalışmamızın ödülünü aldık..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Tebrikler sn keko.
    0.41 puanı neden kesmişler

4.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Tebrikler sn keko.
    0.41 puanı neden kesmişler
    orayı ben de merak ediyorum...ama bu güzel başarı havası dağılmasın diye orayı pek kurcalamıyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün hastane yönetimimizce verilen bilgiye göre bu denetlemelerde türkiye genelinde 100 üzerinden 99,59 puan alarak birinci olduğumuz bilgisi verildi...ikinci olan hastane 99,01 puan almış...hastanemize il sağlık müdürlüğü bir plaket verecekmiş...bunu da gururla söylemek istiyorum...son iki aydır herkes yoğun çalışıyordu...çalışmamızın ödülünü aldık..
    Tebrikler, yalnız merak ettiğim bir husus var tabi beni ilgilendirmez ama neden işi bırakmıyorsun, ben finansal özgürlüğümü elde eder etmez işi bıraktım şimdi bir bir hayallerimi gerçekleştiriyoruz sağlığım izin verdiği müddetçe de devam edeceğim.

6.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Tebrikler, yalnız merak ettiğim bir husus var tabi beni ilgilendirmez ama neden işi bırakmıyorsun, ben finansal özgürlüğümü elde eder etmez işi bıraktım şimdi bir bir hayallerimi gerçekleştiriyoruz sağlığım izin verdiği müddetçe de devam edeceğim.
    borsaya tam anlamı ile güvenemediğim için işi bırakamıyorum...sabit ve düzenli bir gelirim yok...ikincisi de okuyan çocuklarım var...geçinecek kadar bir kira gelirim olursa işi tamamen bırakabilirim...şu anda kafamda bu düşünce var...

7. Hayirli olsun Ebrar finansal ozgurlugun, darisi basimiza diyelim

Bu herkese gore degisen kisisel bir konu tabi ama maasim kadar garanti aylik kazancim olsa da ben isi yine de birakmazdim. Hem isimi hem calismayi seviyorum. Ben bekarim ama finansal ozgurluge sahip olmanin soyle bir faydasi olurdu benim icin, cocugumu kendim buyutmek isterdim ve kres-bakici-ucretli/ucretsiz izin icin endiselenmemek guzel olurdu.

Onun disinda meslek altin bileziktir bana gore

8. Hissede dar alanda kusa paslaşmalar devam ediyor. Brüt bitene kadar böyle devam etmese bari.

Sayfa 258/358 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •