Sayfa 259/358 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon
Arama sonucu : 2860 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Eğer düşünüldüğü gibi greenx lansmanı bu ay yapılacaksa maximum kaldı 2hafta.projede bir pürüz çıkmazsa tabii.sonra baskilasa ne yazar baskilamasa ne yazar

2.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Hissede dar alanda kusa paslaşmalar devam ediyor. Brüt bitene kadar böyle devam etmese bari.
    bence eder bayıltması lazım küçük yatırımcıyı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Hayirli olsun Ebrar finansal ozgurlugun, darisi basimiza diyelim

Bu herkese gore degisen kisisel bir konu tabi ama maasim kadar garanti aylik kazancim olsa da ben isi yine de birakmazdim. Hem isimi hem calismayi seviyorum. Ben bekarim ama finansal ozgurluge sahip olmanin soyle bir faydasi olurdu benim icin, cocugumu kendim buyutmek isterdim ve kres-bakici-ucretli/ucretsiz izin icin endiselenmemek guzel olurdu.

Onun disinda meslek altin bileziktir bana gore
    İnşallah kısa zamanda elde edersiniz,
    Ben şimdi çocuklarımı ve kardeşimi yetiştiriyorum,

4.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Hissede dar alanda kusa paslaşmalar devam ediyor. Brüt bitene kadar böyle devam etmese bari.
    zan etmiyorum...bu beklentiler ile buralarda tutulması çok zor...kaldı ki green x in faaliyete girip canlı işlem yapmasının eli kulağında (burcu hanımın söylediği laftır bu )....green x çok değerlidir...türkiyede bir ilktir ve hükümetin de kalkınma programının bir konusudur...2024 yılına ciro ve kar olarak katkı vermeye başlayacak ve yine 2024 yılı sonlarına doğru aynı uygulama bir kaç ülkede daha uygulanmaya başlanacak...dünya yenilenebilir enerjiye kayıyor ister istemez de bu sektör ile ilgili iş kolları oluşuyor...burada kim öncü olursa malı o götürecek...atatp bu yönden çok şanslı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    zan etmiyorum...bu beklentiler ile buralarda tutulması çok zor...kaldı ki green x in faaliyete girip canlı işlem yapmasının eli kulağında (burcu hanımın söylediği laftır bu )....green x çok değerlidir...türkiyede bir ilktir ve hükümetin de kalkınma programının bir konusudur...2024 yılına ciro ve kar olarak katkı vermeye başlayacak ve yine 2024 yılı sonlarına doğru aynı uygulama bir kaç ülkede daha uygulanmaya başlanacak...dünya yenilenebilir enerjiye kayıyor ister istemez de bu sektör ile ilgili iş kolları oluşuyor...burada kim öncü olursa malı o götürecek...atatp bu yönden çok şanslı...
    Sn keko,green x konusunu anlamaya çalışıyorum fakat karşılaştırabileçeğim veri bulamadım doğrusu.Bu girişimin tahmini olarak çiroya ve karlılığa etkisi ne kadar olur 2024 ve sonraları için ,birde ölçeklendirmek adına dünyada bunun muadili varmı?Yardımcı olursanız sevinirim.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

6.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Sn keko,green x konusunu anlamaya çalışıyorum fakat karşılaştırabileçeğim veri bulamadım doğrusu.Bu girişimin tahmini olarak çiroya ve karlılığa etkisi ne kadar olur 2024 ve sonraları için ,birde ölçeklendirmek adına dünyada bunun muadili varmı?Yardımcı olursanız sevinirim.
    miktarını bende bilmiyorum..tek bildiğimiz sürekli artacak bir gelir olacak oradan...ayrıca bir kaç ülkede de aynı iş yapılacağı için kartopu misali artacak bir iş bu..green x aynı zamanda prestij sağlayacak bir projedir...kimsenin yapamadığını yapmak yazılım dünyasında size daha bir çok kapıyı açacaktır..şirkete level atlatacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    miktarını bende bilmiyorum..tek bildiğimiz sürekli artacak bir gelir olacak oradan...ayrıca bir kaç ülkede de aynı iş yapılacağı için kartopu misali artacak bir iş bu..green x aynı zamanda prestij sağlayacak bir projedir...kimsenin yapamadığını yapmak yazılım dünyasında size daha bir çok kapıyı açacaktır..şirkete level atlatacaktır...
    Hocam şirketi kötülemek gibi derdim yok ama gene de şeytanın avukatlığına soyunmak istiyorum.Benim huyumdur hisseyi alırım ondan sonra araştırmaya başlarım bun dada böyle oldu.Neyse! Şimdi bu green x uygulamasının şirkete ne getireçeğini tam olarak bilemiyoruz fakat algı olarak şirkete faydası olaçağını düşünüyoruz.Lakin bu şirketin fiyatı 10 liralardan bu seviyeye kısa sürede gelmiş olduğuna göre green x beklentisi bitmiş olabilirmi ne dersiniz.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

Sayfa 259/358 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •