Sayfa 327/356 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Tavan ve tavana yakın yapıpta her seferinde eksiye gelen baska hısse yoktur sanırım dıgerlerı yukarı yaptığında kilidi vurup gecıyor

2. dün telegramda bir yatırımcı ortağımız miakt nin çıkışlarını gösteren bir tablo yayınladı...atatp nin çıkış şekli ile miatk nin şu ana kadar birbirine çok benzediğini gördük...tavana kadar gidip ardından nötr veya hafif artılı kapamalarından sonraki gün tavan...yol açıp ,doldura doldura gitmesi....son günlerdeki hareketler çok benziyor...sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün telegramda bir yatırımcı ortağımız miakt nin çıkışlarını gösteren bir tablo yayınladı...atatp nin çıkış şekli ile miatk nin şu ana kadar birbirine çok benzediğini gördük...tavana kadar gidip ardından nötr veya hafif artılı kapamalarından sonraki gün tavan...yol açıp ,doldura doldura gitmesi....son günlerdeki hareketler çok benziyor...sabırla bekliyoruz...
    Hocam mümkünse Telegram da bulunduğunuz grubuda paylaşırmısınız ? Sakıncası yoksa

4. Telegramdaki sayfalar insani çok yoruyor. Iki saat bakmayın 500 mesaj gelmiş. En az 100 tanesi küfür 100 tanesi aglama sizlanma, 100 tanesi derinlik, alan satan tablosu talebi, 100 tane nerden döner abi, tavan olurmu , ben demiştim gibi klişe cümleler . Yani üç beş faydali bilgi varsa da çoğu zaman curcunada kayboluyor

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün telegramda bir yatırımcı ortağımız miakt nin çıkışlarını gösteren bir tablo yayınladı...atatp nin çıkış şekli ile miatk nin şu ana kadar birbirine çok benzediğini gördük...tavana kadar gidip ardından nötr veya hafif artılı kapamalarından sonraki gün tavan...yol açıp ,doldura doldura gitmesi....son günlerdeki hareketler çok benziyor...sabırla bekliyoruz...
    Selamlar
    Abi, miakt daki performansı gelirse ilk uçakla yanındayım )

6. Ben zaten Batman yolcusuyum, Sayın keko bir süre şehrinizde görev yapacağım inşallah görüşmek üzere

7. Bataklık ve kaygan zeminlerde araçların geçişi için öncelikle yol geçişe uygun hale getirilmek için düzeltme yapılır, düzeltilen yoldan kolaylıkla geçiş sağlanır, gidilecek daha yolumuz varsa bu tarz hareketler olacaktır, birçoğumuz için bu hissede daha 1 yıl dolmadı, gelecek haberler ile yeni zirveleri görürüz inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Telegramdaki sayfalar insani çok yoruyor. Iki saat bakmayın 500 mesaj gelmiş. En az 100 tanesi küfür 100 tanesi aglama sizlanma, 100 tanesi derinlik, alan satan tablosu talebi, 100 tane nerden döner abi, tavan olurmu , ben demiştim gibi klişe cümleler . Yani üç beş faydali bilgi varsa da çoğu zaman curcunada kayboluyor
    Burayı takip edenler daha işi bilen ve deneyimli kişiler oranın yarısı nerdeyse boş haber ve küfürleşme...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 327/356 İlkİlk ... 227277317325326327328329337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •