Sayfa 343/356 İlkİlk ... 243293333341342343344345353 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. ağzına saglık artık atatp umarım şirkette destek olur haberlerle gecen haftanın intikamını alırız en çok düşenlerde olmak yakışmadı haftalık

2. paraşütsüz düşüyor bakalım nerede duracak

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Üstad öncelikle hayırlı Ramazanlar. Hayırlı iftarlar . Kardeşim grafik bozuldu mu yoksa bu tür ihlaller olması normal mi ? 140 larda maliyetliyim haliyle tedirgin ediyor ama şirketi de sizi de biliyoruz . K bakmayın bu ara sık soruyorum ama yorumlarınız panık işlemi önlüyor

4. Her gunde dayak yenmez ki dozu kaçırdı tahtacı masa sadalye şirketi havası yaratıyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad öncelikle hayırlı Ramazanlar. Hayırlı iftarlar . Kardeşim grafik bozuldu mu yoksa bu tür ihlaller olması normal mi ? 140 larda maliyetliyim haliyle tedirgin ediyor ama şirketi de sizi de biliyoruz . K bakmayın bu ara sık soruyorum ama yorumlarınız panık işlemi önlüyor
    trend desteği 126-127 lerde idi...bu gün tekrardan o bölgeye sokulmaz ise ?? trend aşağı kırıldı diyebiliriz...bir çok yatırımcı orası kırılınca stop oldular...iki üç aydır endeks ralli yaparken onun çıkmaması ile sabırları iyicene zorlamışlardı...bunun üzerine endeks düzeltme yapınca bunun en önde gitmesi ve son bir haftada taban taban inmesi bir çok yatırımcının güvenini zedeledi...zaten sabırlar da taşmak üzereyken bu gelişmeler de olunca bir çok sağlam yatırımcı da ne yazık ki stop oldu...elinde milyon lotlar olan yatırımcılar bu hisseyi düşünmeyip hunharca lot satıyorsa ve hissesine sahip çıkmıyorsa !! bir kaç bin lot taşıyan küçük yatırımcı hiç sahip çıkmaz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    trend desteği 126-127 lerde idi...bu gün tekrardan o bölgeye sokulmaz ise ?? trend aşağı kırıldı diyebiliriz...bir çok yatırımcı orası kırılınca stop oldular...iki üç aydır endeks ralli yaparken onun çıkmaması ile sabırları iyicene zorlamışlardı...bunun üzerine endeks düzeltme yapınca bunun en önde gitmesi ve son bir haftada taban taban inmesi bir çok yatırımcının güvenini zedeledi...zaten sabırlar da taşmak üzereyken bu gelişmeler de olunca bir çok sağlam yatırımcı da ne yazık ki stop oldu...elinde milyon lotlar olan yatırımcılar bu hisseyi düşünmeyip hunharca lot satıyorsa ve hissesine sahip çıkmıyorsa !! bir kaç bin lot taşıyan küçük yatırımcı hiç sahip çıkmaz...
    üstad orta uzun vade beklentilerinizde ve mevcut konumunuzda bi değişiklikvar mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    üstad orta uzun vade beklentilerinizde ve mevcut konumunuzda bi değişiklikvar mı ?
    yorumum zaten az çok pozisyonumu da anlatıyor dostum...en sağlam yatırımcılar bile stop olmak zorunda kaldı demek ile aslında kendimi kast ettim...zaten son haftalarda yaptığım yorumlarda sabırların zorlandığını söylüyordum...dün 126-127 i aşağı kırmakta iştahlı olduğunu gördüğümde ne yazık ki ben de stop oldum...170 lerde bile satmamıştım...150 ye inerken de ,140 a inerken de hatta 130 a inerken de sabırla tuttum...ama ben de bir insanım benim de sabrımın bir sınırı var...

aylardır bu hisseye emek veriyorduk..bir çeşit aşık da olmuştuk...son üç aylık olumsuz davranışını da görmemezlikten geldik...ama dün yükseliş trendini aşağı kırınca ne yazık ki 125 ten itibaren ben de satmaya başladım...ortalamam 123 oldu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. atatp ne yazık ki son zamanlarda bu yükselişlerin altını somut gelişmeler olan kap haberleri ile dolduramadı...oysa bu somut gelişmeleri dört gözle bekliyorduk..henüz sermaye artışının onayı bile gelmedi...bu tür gecikmeler fiyatın da üzerinde baskı oluşturdu...bunun dışında beklentilerinde bir sorun yok...piyasa ve ben somut gelişmeleri gördüğümüzde tekrardan hissede pozisyon alacağız...tahminlerime göre piyasa da benim gibi düşünecek..devir teknoloji ve yazılım devri...türkiyede atatp benzeri şirket çok az..globalleşen bir atatp miz var...greenx değerlidir ve potansiyeli yüksektir...zamanla bu bilançolara artarak yansımaya başlayacaktır...bu yıl sonuna kadar5 ülke de de uygulanmaya başladığında ivme artacaktır...yine yurtdışına da açılacak olan tıkla gelsin...fiyuu..tgcard güzel bir sinerji yaratacaktır...tek sıkıntı piyasa henüz somut gelişmeleri görmeyince satışa geçti...teknik olarak düzeltmesi bittiğinde tekrardan sert çıkışlar yapacağına inanıyorum...

bakalım nasibimizde neler olacak...170 lerden satmayıp da 123 lerden satmak ciddi bir kardan zarar oluşturdu..ama yapacak da bir şey yok...şimdilik !!!! kısmetimiz bu kadarmış diyerek teselli olacağız...ben tüm yatırımcı arkadaşlara başarılar diliyorum..gönlüm ister ki atatp en kısa sürede tekrardan çıkışa geçsin..hatta beni bile atlatarak yukarı çıksın..herkes nasibi kadar faydalanacak arkadaşlar....

Sayfa 343/356 İlkİlk ... 243293333341342343344345353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •