Sayfa 216/356 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. nasip nasip nasip...az çok değerini tahmin ediyoruz...piyasa eninde sonunda hak ettiği yere götürecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. hisselerin her düzeltmesinde inanmayanlar ile inananlar yer değiştiriyor..böylece taze kan değişimi oluyor...bu değişim ile hisse olası çıkışlarında yeni zirveler yapabiliyor...o yüzdendir ki düzeltme sağlıklıdır deniliyor...bakalım piyasa nasıl davranacak ??? eminim ki almak için fırsat kollayanlar da var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. YKB olmasa ne olurdu diye düşünüyorum.Baktı olmuyor şuna alışta 1.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hisselerin her düzeltmesinde inanmayanlar ile inananlar yer değiştiriyor..böylece taze kan değişimi oluyor...bu değişim ile hisse olası çıkışlarında yeni zirveler yapabiliyor...o yüzdendir ki düzeltme sağlıklıdır deniliyor...bakalım piyasa nasıl davranacak ??? eminim ki almak için fırsat kollayanlar da var...
    aynen oyle , benim gibi yeterince toplayamayanlar icinde guzel firsat oluyor

bu arada 300 ler kur bu sevyede kalirsa ki ongoru
    peki alinacak isler gelen karlar ?
    dovizli satislar ?
    bence hedef MIATK gibi 500-600ler bile olabilir

tbai benimkisi wishful thinking
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    aynen oyle , benim gibi yeterince toplayamayanlar icinde guzel firsat oluyor

bu arada 300 ler kur bu sevyede kalirsa ki ongoru
    peki alinacak isler gelen karlar ?
    dovizli satislar ?
    bence hedef MIATK gibi 500-600ler bile olabilir

tbai benimkisi wishful thinking
    ben 310 tl derken asgari olarak söylüyorum...green x in potansiyeli giderek artacak...tab gıda ile yurtiçinde ve Çin de agresif büyüyor...trade soft da finansal kurumlara hizmetini artırıyor...tıkla gelsin zaten başlı başına bir dünya...

biliyorsunuz getir verilen her siparişten hatırladığım kadarıyla %15 kesinti yaparak gelir elde ediyor...tıkla gelsin de bir çok şirkete bu hizmeti sunduğunda o civarlarda bir kesinti yaparak gelir elde edecek...bu sipariş işlerinde de milyarlar dönüyor...tıkla gelsin üzerinden en basitinden yılda 10 milyar tl lik bir sipariş verilse 1,5 milyarlık gelir demektir...çok korkunç rakamlar bunlar...

atatp karlılığı arttıkça bedelsiz potansiyeli de artacak...zaten yüklü de bir bedelsiz verdi mi miatk benzeri bir hareket yapacak...ben çok umutluyum bu beklentilerden..milyon lot alanlar bunları görüyorlar...bizim bir bildiğimiz varsa onların da elbette var..kimse sermayesini boş yere yatırmaz...

6. atatp nin gelirlerinin %60 ı da döviz bazında...patron zaten geçen gün açıklama yaptığında dövizin çıkışından olumlu etkilendiklerini söylemişti...döviz kuru da sürekli yükseliyor...ekonomistlerin çoğu dolar kurunun adil değerinin 35 tl olduğunu söylüyorlar...yani atatp her yönden iyi durumda...gerisi de artık sabretmek kalıyor...bu hissede tahmin ediyorum ki sabır edenler daha çok kazanacak..

7. bu hissede tahminlerime göre temel ve teknik çok bilenler bir yerlerden döküleceklerdir...ama hiç bir şey bilmeyen çok sabır ettiği için çok daha fazla kazanacaklardır...bunu ben gesanda yaşadım...günlerce tüm beklentilerini yazdım çizdim...maliyetim de çok düşük idi..ama buna rağmen kazancım sınırlı oldu...benim yerime sadece sabreden dostlarım benden iki üç kat daha çok kazandılar...

benzer bir durumun bu hissede de yaşanacağını hissediyorum...bunu tecrübelerim bana fısıldıyor...umuyorum ve temenni ediyorum ki burada tüm ky ortaklar ile efsane bir kazanç elde ederiz...bu potansiyelin var olduğunu düşünüyorum..umuyorum ki doğru düşünüyorumdur..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hissede tahminlerime göre temel ve teknik çok bilenler bir yerlerden döküleceklerdir...ama hiç bir şey bilmeyen çok sabır ettiği için çok daha fazla kazanacaklardır...bunu ben gesanda yaşadım...günlerce tüm beklentilerini yazdım çizdim...maliyetim de çok düşük idi..ama buna rağmen kazancım sınırlı oldu...benim yerime sadece sabreden dostlarım benden iki üç kat daha çok kazandılar...

benzer bir durumun bu hissede de yaşanacağını hissediyorum...bunu tecrübelerim bana fısıldıyor...umuyorum ve temenni ediyorum ki burada tüm ky ortaklar ile efsane bir kazanç elde ederiz...bu potansiyelin var olduğunu düşünüyorum..umuyorum ki doğru düşünüyorumdur..
    Insallah keko ben de oyle temenni ediyorum, her ne kadar kucuk hedefli ve temkinli bir yatirimci olsam da (sadece bu hisse degil, genel olarak)

Sayfa 216/356 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •