Sayfa 231/356 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu atatp tüm yatırımcılarına para sayma makinası aldırdı...sırada dubai gezisi var...oraya her giden ortağımız bize bir foto atsın...=)))
    Dostum bu seferde ziraat sahnede 215 Bn alış

2.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Dostum bu seferde ziraat sahnede 215 Bn alış
    güzel almış..artık babalar devrede...bizim gibi ky lara pek laf düşmeyecek gibi...piyasayı onlar yapacak...sanırım bizim gördüklerimizi onlar da görüyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu atatp tüm yatırımcılarına para sayma makinası aldırdı...sırada dubai gezisi var...oraya her giden ortağımız bize bir foto atsın...=)))
    Whatsappina atiyorum Dubaiden sevgilerle
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Whatsappina atiyorum Dubaiden sevgilerle
    şimdi baktım dostum...maşALLAH yakışmış...darısı biz garibanların başına....=))) ferarilerin arasında olmak büyük keyif olmalı...henüz ehliyet almamış benim gibi biri için bir rüya....=)))
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. babalar tahtayı güzel sallıyor...kimler dökülecek acaba ?? izlemesi bile çok heyecanlı..

6. Hala tum lotlarimizla buradayiz

7. Takastan tam emin değilim ama geçen yapikredi alırken aldığı lotlari bofa virmanlamis gibi geldi bana

8.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Takastan tam emin değilim ama geçen yapikredi alırken aldığı lotlari bofa virmanlamis gibi geldi bana

Citibank olmasın o

Sayfa 231/356 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •