Sayfa 279/356 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. hadi atatp ...uyuma...uyan artık..özgürlüğüne az bir zaman kaldı..beklentilerin ile ilgili kap haberleri her an gelebilir...bu hal hiç sana yakışmıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hadi atatp ...uyuma...uyan artık..özgürlüğüne az bir zaman kaldı..beklentilerin ile ilgili kap haberleri her an gelebilir...bu hal hiç sana yakışmıyor...
    Dostum iş bankası bişeyler deniyor. Derdi ne bakalım ilerleyen saatlerde göreceğiz. Bu arada gözün aydın kcaer çok güzel bir haberle kitledi bereketli olsun

3. belki böyle biraz uyuması dinlenmesi iyidir güç topluyordur ilerisi için...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Dostum iş bankası bişeyler deniyor. Derdi ne bakalım ilerleyen saatlerde göreceğiz. Bu arada gözün aydın kcaer çok güzel bir haberle kitledi bereketli olsun
    haberi gerçekten de çok güzeldir...bakalım nereye kadar çıkabilecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Twitter dan Erdoğan matrak dostumuz ATATP için böyle bir yorum yapmış..teşekürler

Paket başına %25 maliyetle çalışan bir sistem var. Operasyonlara karışmadan, iş yerlerine etkili yönetim ve rahatlık sunuyor.

#Fiyuu kurye hizmeti %12.5, #Tiklagelsin aracılığıyla yemek/market uygulamaları %12.5 takribi komisyon alıyordur. Günlük 130.000 siparişle, bu yaklaşık 47 milyon paket demek!

#Fiyuu'nun +5000 mevcut kuryesi ve sürekli güncellenen 5000 yeni kurye ilanıyla, bu 47 milyon paket siparişin iki katına çıkabileceği düşünüyorum

Bir yemek siparişinin günümüzde minimum 180 lira olduğunu düşünürsek, bu durum daha da ilgi çekici hale geliyor. #ATATP yeni gözbebeklerinde büyük değişimler olacak gibi! ��
    Son düzenleme : keko; 06-01-2024 saat: 12:58.

6. işte bu yüzden atatp deki beklentiler çok büyük diyoruz..yaptığı işlerden güzel karlar yapabilecek...tgcard ta da benzeri bir durum var..kart işleri de çok karlı arkadaşlar...orada da yapılan her alış verişlerden belli miktarlarda komisyon kesintisi olabiliyor..şu anda ceplerimizde kullandığımız karlar ile kredili alış verişler yapıldığında satıcıdan %3-4 civarında bir kesinti yapıldığını hatırlıyorum..yine alış veriş yapıldığında kesinti yapılan nakit 40-45 gün sonra satıcıya veriliyor..o süre boyunca kart sahibi şirket o nakiti çeşitli finansal işlerinde kullanıp kar ediyor...bankalar neden bu kadar kar edebiliyorlar ?? işte nedenlerinden biri de bu kartlı alış verişlerdir arkadaşlar...bu alış verişlerin milyarlarca tl leri bulduğunda oluşan nakit ve karı düşünebildiğimizde potansiyeli de az çok anlayabiliyoruz...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Twitter dan Erdoğan matrak dostumuz ATATP için böyle bir yorum yapmış..teşekürler

Paket başına %25 maliyetle çalışan bir sistem var. Operasyonlara karışmadan, iş yerlerine etkili yönetim ve rahatlık sunuyor.

#Fiyuu kurye hizmeti %12.5, #Tiklagelsin aracılığıyla yemek/market uygulamaları %12.5 takribi komisyon alıyordur. Günlük 130.000 siparişle, bu yaklaşık 47 milyon paket demek!

#Fiyuu'nun +5000 mevcut kuryesi ve sürekli güncellenen 5000 yeni kurye ilanıyla, bu 47 milyon paket siparişin iki katına çıkabileceği düşünüyorum

Bir yemek siparişinin günümüzde minimum 180 lira olduğunu düşünürsek, bu durum daha da ilgi çekici hale geliyor. #ATATP yeni gözbebeklerinde büyük değişimler olacak gibi! ��
    Emeklerine sağlık bende gördüm X de arkadaşın yazdıklarını dostum dün gibi söylediklerinde aklımda gün gelecek herkez konuşacak demiştin ozmanlar tahtada in cin top oynuyordu

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    işte bu yüzden atatp deki beklentiler çok büyük diyoruz..yaptığı işlerden güzel karlar yapabilecek...tgcard ta da benzeri bir durum var..kart işleri de çok karlı arkadaşlar...orada da yapılan her alış verişlerden belli miktarlarda komisyon kesintisi olabiliyor..şu anda ceplerimizde kullandığımız karlar ile kredili alış verişler yapıldığında satıcıdan %3-4 civarında bir kesinti yapıldığını hatırlıyorum..yine alış veriş yapıldığında kesinti yapılan nakit 40-45 gün sonra satıcıya veriliyor..o süre boyunca kart sahibi şirket o nakiti çeşitli finansal işlerinde kullanıp kar ediyor...bankalar neden bu kadar kar edebiliyorlar ?? işte nedenlerinden biri de bu kartlı alış verişlerdir arkadaşlar...bu alış verişlerin milyarlarca tl leri bulduğunda oluşan nakit ve karı düşünebildiğimizde potansiyeli de az çok anlayabiliyoruz...
    Tgcard şu an çok yeni bir konu olduğu için , sodexho edenred gibi büyük rakipler olduğu için kısa vadede bilancoya katki vermesi zor gibi görünüyor.

Sayfa 279/356 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •