Sayfa 318/356 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. bu arada atatp de günlük bazda henüz yükseliş trendi aşağı kırılmış değil...bu trendin desteği 130-132 civarlarındadır...tahta yapıcı yapsın bakalım yapacağını...biz burada bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. niye dellendi bu şimdi ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. çogu kişiyi dökmüş anlaşılan bu saatte tavan olması iyi yarında yukarda başlar gibi

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atatp türkiyede bence lider...yaptığı ve yapacağı işler ortadadır..çok şükür bu güne kadar bize iyi de kazandırdı...vefa borcumun olduğunu hissediyorum...potansiyelinin daha da yüksek olduğuna inanıyorum...bu inançla tutmaya devam ediyorum...acil bir ihtiyaç veya proje olmadığı sürece satmayı düşünmüyorum....
    sabrın sonu selamettir

5.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    sabrın sonu selamettir
    aynen öyle dostum...iki aydır nazını çekiyoruz..hem de tüm hisseler giderken biz geriliyorken...bu sabrı göstermek gerçekten de çok zor...her babayiğit bunu başaramaz..çok şükür tüm baskılara göğüs gerdik...umuyorum ki güzel yerlere gideriz..hissemiz şu anda tavanda...hayırlı uğurlu olsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. fonet kfein edata mıatk hepsı gıderken 1 aydır yatıyordu takas bakınca fonlarda 1mılyon mal artırmış bu zamanda yarında tavana yakın açıp bu hafta iyi olmasını beklıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu arada atatp de günlük bazda henüz yükseliş trendi aşağı kırılmış değil...bu trendin desteği 130-132 civarlarındadır...tahta yapıcı yapsın bakalım yapacağını...biz burada bekliyoruz...
    keko hocam ağır konuşmuş , resti çekmiş . ne yapsın garip tahtacı , eyvallah ağam deyip yukarı sürmüş

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    keko hocam ağır konuşmuş , resti çekmiş . ne yapsın garip tahtacı , eyvallah ağam deyip yukarı sürmüş
    trend kırılmadığı halde yatırımcıyı çok umutsuzluğa sevk ettiler...sabrın sonu selamettir..ALLAH ıma çok şükür ki kurtulduk o baskıdan...

Sayfa 318/356 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •