Sayfa 345/356 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. 2-3 güne kimse kalmaz burada sonra yataya girer o zaman toplar hisse kendini

2.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    üstad olan oldu yapacak bir sey yok bundan sonra yeni pozisyon açıyor musun yada var olanlara ekleme berkosan kcaergibi
    biraz kafamı dinlemem lazım...ama ilk etapta berkosana 40-45 aralıklarından takviye yapmak istiyorum...sonrasında da yeni hisseler arayacam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. tabi bu arada atatp yi de gözlüyor olacağım...son üç aylık sert satış baskısı bittiğinde veya beklentileri ile ilgili somut gelişmeler gördüğümde tekrardan da pozisyon almak istiyorum...bakalım nasipte neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biraz kafamı dinlemem lazım...ama ilk etapta berkosana 40-45 aralıklarından takviye yapmak istiyorum...sonrasında da yeni hisseler arayacam...
    Berkosanı 20 lirada çok iyi yakaladınız keko abi ben de gelecektim ama elim dolu idi, şimdi de ederinde bana göre o yüzden şu enflasyon muhasebesi bilançoları, seçim vs geçene kadar beklemede kalacağım gibi. Hepimizin yatırımları bereketli olsun inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tabi bu arada atatp yi de gözlüyor olacağım...son üç aylık sert satış baskısı bittiğinde veya beklentileri ile ilgili somut gelişmeler gördüğümde tekrardan da pozisyon almak istiyorum...bakalım nasipte neler olacak ??
    abi sayende birleşim, atatp ve kocaer de güzel kazançlar elde ettim. Çok teşekkürler. Seni takipteyim her zaman.
    Hayırlı ramazanlar.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tabi bu arada atatp yi de gözlüyor olacağım...son üç aylık sert satış baskısı bittiğinde veya beklentileri ile ilgili somut gelişmeler gördüğümde tekrardan da pozisyon almak istiyorum...bakalım nasipte neler olacak ??
    Hocam sen dön gel buradan atatpyi yerine koy, zekatin yarisini çıkarmış olursun. Sende sat al yaparak trade keyfi yaşamış ol.

7. Küçük pd olanlara bakın ..
    9-10 milyar tl zorlar..

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Hocam sen dön gel buradan atatpyi yerine koy, zekatin yarisini çıkarmış olursun. Sende sat al yaparak trade keyfi yaşamış ol.
    ben trade yapmayı bilmiyorum...gördüğünüz gibi atatp de 10 aya yakın kaldım...sonunda da mecburen sattım...çok emek verdik...beni bu satışa zorlayanlar utansın...176 dan ta 125 lere indirenleri kınıyorum...en sağlam yatırımcının bile güvenini zedeleyip satmasına neden oldunuz...

Sayfa 345/356 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •