Sayfa 189/356 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Bana kalırsa mevzuata uygun örtülü kaynak aktarımı. Şirketler arası bu tür paslaşmaları çok sağlıklı bulmuyorum.Büyüme hamlesi böyle olmaz.Akraba evliliği nasıl sağlıklı çocuklar dünyaya getirmezse bu işlemleri de sağlıklı bulmuyorum.Bağımsız, büyüme beklentili şirketlere ortak olmak bence çok daha anlamlı.

2. ATP nin odak noktasını dağıtmak doğru bir strateji değil.Dinamik olması gereken ATP yi hantallaştıran işlemlerden uzak durmak gerekir. ATP yi holdingleştirme çabasını doğru bulmuyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Bana kalırsa mevzuata uygun örtülü kaynak aktarımı. Şirketler arası bu tür paslaşmaları çok sağlıklı bulmuyorum.Büyüme hamlesi böyle olmaz.Akraba evliliği nasıl sağlıklı çocuklar dünyaya getirmezse bu işlemleri de sağlıklı bulmuyorum.Bağımsız, büyüme beklentili şirketlere ortak olmak bence çok daha anlamlı.
    Kaynak aktarımı halka şirketlerde para çıkışı olursa şaibe uyandırır..18 ay önce değer biçilen bir şirketin kasadan 1 kuruş çıkmadan el değiştirmesini olumlu buluyorum..
    Şirketle görüşmemde doğuş holdingden doasa satılan gyo şirketini örnek gösterdim ve uyarımı yaptım..doas bu işlemle 5.1 milyar tl borçlandı..!

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Kaynak aktarımı halka şirketlerde para çıkışı olursa şaibe uyandırır..18 ay önce değer biçilen bir şirketin kasadan 1 kuruş çıkmadan el değiştirmesini olumlu buluyorum..
    Şirketle görüşmemde doğuş holdingden doasa satılan gyo şirketini örnek gösterdim ve uyarımı yaptım..doas bu işlemle 5.1 milyar tl borçlandı..!
    Size saygı duyuyorum, daha farklı bir pencereden bakmaya çalışıyorum.Yanılmayı çok isterim.

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Size saygı duyuyorum, daha farklı bir pencereden bakmaya çalışıyorum.Yanılmayı çok isterim.
    Yoğurdu üfleyerek yemeli tabii..

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Yoğurdu üfleyerek yemeli tabii..
    TFI TAB GIDA YATIRIMLARI halka açık bir şirket,bizim paramızı alıp da yatırım yapmasın.Kimin eli kimin cebinde, nitelikli yatırımcı kim burası daha şeffaf olmalıydı. İnşallah ATP için doğru bir hamle olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    TFI TAB GIDA YATIRIMLARI halka açık bir şirket,bizim paramızı alıp da yatırım yapmasın.Kimin eli kimin cebinde, nitelikli yatırımcı kim burası daha şeffaf olmalıydı. İnşallah ATP için doğru bir hamle olur.
    Gsyo halka açılabilir,bu durum yazılımın lehine..
    Şimdi tutsa 2 yıl sonra tıkla gelsin yazılımın şu anki piyasa değerine satılsa ..?
    Mühim olan ortaya bir beklenti koymak..

8.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    TFI TAB GIDA YATIRIMLARI halka açık değil. TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. halka açık. Onun bu işlemle ilgisi yok. Nitelikli yatırımcı belliyse ve kesinleşmişse açıklamaları daha iyi olurdu bence de.

Sayfa 189/356 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •