Sayfa 233/356 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Brüte sokmaya çalışıyorlar herhalde,smart kazımadı,enteresan..
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

2.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Brüte sokmaya çalışıyorlar herhalde,smart kazımadı,enteresan..
    Seans bitseydi bende aynısını yazcaktim Girerse kazir kazimaz artık kısmet.Bofa bulasmaz.bruttede greenx lansmanı olur herhalde.son ceyrek demişler sonucta

3.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Seans bitseydi bende aynısını yazcaktim Girerse kazir kazimaz artık kısmet.Bofa bulasmaz.bruttede greenx lansmanı olur herhalde.son ceyrek demişler sonucta
    green x lansmanı bizi bekliyor...o lansman ile tüm enerji piyasası bizi tanıyacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Takasta
    1. İş 2730 mil.
    2. Ykb 2616 mil.

Ykb birinciliği alacak gibi.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

5.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Takasta
    1. İş 2730 mil.
    2. Ykb 2616 mil.

Ykb birinciliği alacak gibi.
    en son 2 milyon lot topladığını hatırlıyorum...maşALLAH güzel toplamış...umarım hayrını görür..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Bofa ,dan - 184bin lot
    İş, den - 134 bin lot satış

Bofa çıkmadan evvel kapıda beklemek lazım.

7. 127,90 kademesinden
    113,50 kademesine gelinceye kadar hicmi destek çalışmaz 108de de gap var gel bari .

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    sektorun icinden ve deneyimlisiniz
    ATATP daha nereye gider diye dusunuyorsunuz ?
    birde MIATK KFEIN gibi sirketlerin degerlendirmelerini alabiliriz sizden
    Logo var bide
    Borsa'da fiyatın nereye gideceğini bilmek mümkün değil maalesef. Yazılım sektörü enflasyon sebebiyle fiyatlarını müşterilerine çabuk yansıtabilen (müşteriler tarafından kullanılmakta olan sistemin yerine başka sistemin ikamesi maliyetli ve zor olduğu için) bir sektör, bu sebeple bilançolarının enflasyon karşısında güzel gelmesi beklenebilir ki güzel bilançolar da geldi.

Yalnız bizim borsamızdaki yazılım şirketlerinin çoğu büyüme yerine hisseleri ky'ye kitleme yolunu seçmişler,yurt dışı ile aramızda ciddi ahlak ve yaklaşım farkı olduğunu düşünüyorum. Bir çoğunun ciddi halka açıklık oranı var (smart, kafein vs.). Bu sebeple bu tarz şirketlere olumlu bakamıyorum.

Yazılımda Miatk ve aztek beğendiğim şirketler ki aztek'te de ciddi fiyatlama oldu. Elimdeki Atatp'leri dün verdim ancak tekrar alım yapmayı düşünüyorum.

Sayfa 233/356 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •