Sayfa 350/356 İlkİlk ... 250300340348349350351352 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Bugün tavan çözülmezse,yarın için dirençler 115--118,5 ve 128(yarın tavan 124 civarı olur).Trendin,dönme onayı için 128 üstüne yerleşmesi gerek.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

2.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Kekonun kağıda girdiğini hissettim
    üzgünüm dostum...ne yazık ki sütten yanan dil yoğurdu üfleyerek yiyiyor...almaya cesaret edemedim...hala son sert düşüşlerin şokunu yaşıyorum...atatp nin satışından ortaya çıkan nakiti megmt ve küçük bir kısmını da pltur a kaydırdım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    üzgünüm dostum...ne yazık ki sütten yanan dil yoğurdu üfleyerek yiyiyor...almaya cesaret edemedim...hala son sert düşüşlerin şokunu yaşıyorum...atatp nin satışından ortaya çıkan nakiti megmt ve küçük bir kısmını da pltur a kaydırdım...
    Denizi görünce sen sandım hocam
    Hakkınızda hayirlisi bereketini görün paranızın.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Üstad yeni buldunuz hisse megametal diyebilir miyiz

5.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad yeni buldunuz hisse megametal diyebilir miyiz
    şimdilik uzun vadeli olarak onu görebildim..bir de pltur...tabiki belki de bunlardan daha potansiyelli hisseler olabilir ama 600 hisseden benim gözüme çarpabilenler şimdilik bunlar...artık nasipte ne olur bilemiyorum...başarı oranım %70 civarıdır..gerçi son bir yıldır neredeyse %100 oldu...ama yine de insan bilemiyor...gerisini de piyasa belirleyecek...kısmetimizde varsa yine kazanacağız....yoksa yapacak bir şey olmaz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. https://t.co/ugAWHauu5V
    Green x müşterileri gelmeye başlamış.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şimdilik uzun vadeli olarak onu görebildim..bir de pltur...tabiki belki de bunlardan daha potansiyelli hisseler olabilir ama 600 hisseden benim gözüme çarpabilenler şimdilik bunlar...artık nasipte ne olur bilemiyorum...başarı oranım %70 civarıdır..gerçi son bir yıldır neredeyse %100 oldu...ama yine de insan bilemiyor...gerisini de piyasa belirleyecek...kısmetimizde varsa yine kazanacağız....yoksa yapacak bir şey olmaz..
    sayın hocam bu iki hisse uzun vademi yoksa kısada da beklentiniz varmı

8. Keko hocam sen satınca hisseler kuruyor mu ne? Brlsm atatp aklima gelenler. Umarim kcaeri satmazsin orada ortagiz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 350/356 İlkİlk ... 250300340348349350351352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •