Sayfa 26/356 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. İyi akşamlar arkadaşlar. Ben bu kağıdın adını bile bilmem. Ama sevgili keko çok değer verdiğim biridir, onu BRLMS sayfasında gördüm hemen aldım o kağıttan. Sonra BRLMS sayfasında ATATP hissesi aldığını yazmıştı hemen bu sayfaya girdim ve bugünde bunu aldım. Allah razı olsun Sevgili Keko’dan. brlms de ortalamam 34,88. atatp de bugün 38,83 ortalamayla girdim. Fazla değil 2.000 er lot olsun. İkisindende kardayım.
    Ben karda olduğumu söylemek için yazmıyorum bu mesajı, hem değerli kekoya teşekkür etmek için hemde sayfada çok güzel ve değerli arkadaşlar olduğunu belirtmek istemiştim. Çok güzel ve çok samimi paylaşımlar yapılıyor. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah hep birlikte kazanırız. Hayırlı akşamlar herkese

2.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar. Ben bu kağıdın adını bile bilmem. Ama sevgili keko çok değer verdiğim biridir, onu BRLMS sayfasında gördüm hemen aldım o kağıttan. Sonra BRLMS sayfasında ATATP hissesi aldığını yazmıştı hemen bu sayfaya girdim ve bugünde bunu aldım. Allah razı olsun Sevgili Keko�dan. brlms de ortalamam 34,88. atatp de bugün 38,83 ortalamayla girdim. Fazla değil 2.000 er lot olsun. İkisindende kardayım.
    Ben karda olduğumu söylemek için yazmıyorum bu mesajı, hem değerli kekoya teşekkür etmek için hemde sayfada çok güzel ve değerli arkadaşlar olduğunu belirtmek istemiştim. Çok güzel ve çok samimi paylaşımlar yapılıyor. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah hep birlikte kazanırız. Hayırlı akşamlar herkese

Çok iyi

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar. Ben bu kağıdın adını bile bilmem. Ama sevgili keko çok değer verdiğim biridir, onu BRLMS sayfasında gördüm hemen aldım o kağıttan. Sonra BRLMS sayfasında ATATP hissesi aldığını yazmıştı hemen bu sayfaya girdim ve bugünde bunu aldım. Allah razı olsun Sevgili Keko’dan. brlms de ortalamam 34,88. atatp de bugün 38,83 ortalamayla girdim. Fazla değil 2.000 er lot olsun. İkisindende kardayım.
    borsada yeni indukatorumuz Keko
    KEKO indukatoru calisiti, BRLMS ve ATATP tavan

saka bi yana bende keko sayesinde bu hisseleri inceledim ve aldim, ertesi gunde tavan
    tesekkurler Keko
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    borsada yeni indukatorumuz Keko
    KEKO indukatoru calisiti, BRLMS ve ATATP tavan

saka bi yana bende keko sayesinde bu hisseleri inceledim ve aldim, ertesi gunde tavan
    tesekkurler Keko
     Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar. Ben bu kağıdın adını bile bilmem. Ama sevgili keko çok değer verdiğim biridir, onu BRLMS sayfasında gördüm hemen aldım o kağıttan. Sonra BRLMS sayfasında ATATP hissesi aldığını yazmıştı hemen bu sayfaya girdim ve bugünde bunu aldım. Allah razı olsun Sevgili Keko’dan. brlms de ortalamam 34,88. atatp de bugün 38,83 ortalamayla girdim. Fazla değil 2.000 er lot olsun. İkisindende kardayım.
    afiyet şeker olsun dostlarım...sizleri seviyorum...2010 yılından beridir tam 13 yıldır aynı nick (keko) ile yorumlarımı yapıyorum...bu güne kadar hiç kimseden gizli saklım olmadı..bildiklerimi de tüm açıklığı ile paylaşıyorum...bu güne kadar ky dostlarımın sorumluluğunu da üzerimde hissederek hisse seçiyorum...çok şükür ben de kazanıyorum ,ky dostlarım da kazanıyor..bu güne kadar çok dua aldım...zaman zaman abi sen de ücretli gruplar kur veya her bildiğini o tür ortamlarda paylaşma diyenler olduysa da bu tür şeylere tenezül etmedim..ky kazanması beni de mutlu ediyor..bu güne kadar kimileri ky yı kovulması gereken sinekler olarak gördüyse de ben görmedim...bundan sonra da görmeyeceğim...

arkadaş arkadaşa güvenmediği bu borsa aleminde hala güvenilir ve sevilir biri olabiliyorsak ne mutlu bize...çok şükür hiç kimseden herhangi bir maddi beklentim yok...bana yetecek kadar kazandım...dualarınız bana yeter dostlar...işlerimin hep rast gitmesini hep sizin dualarınızla ilişkilendiriyorum...sosyal hayatımda da aynı şekilde işlerim rast gidiyor..

umarım sizlerle birlikte milyonerler külübüne gireriz diyecem ama galiba çoktan girmiş olmalıyız... hala girmeyenler varsa çabamız onlar için... 13 yıldır keko olarak yazabiliyorsam sizin tevecühleriniz ve sahip çıkmanız ile oluyor bunlar...siz zaman zaman kendinizi bana borçlu gibi hissediyorsanız da ben de aynı şekilde kendimi size borçlu hissediyorum...siz olduğunuz sürece inşALLAH ben de var olacağım....yeter ki ALLAH ömür versin..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. bazı arkadaşlar özelden ısrarla sana bir iyilik yapmak istiyoruz diyorlar...arkadaşlar her zaman söylüyorum benim herhangi bir maddiyata ihtiyacım yok bir duanız bana yeterdir...ama illa ki bir şeyler yapmak istiyorum diyorsanız ben batmanlıyım batman da yaşıyorum...bizim buralardan batıya fındık işçisi veya tarım işçisi veya herhangi bir iş için sizin oralara çalışmaya gelen gariban hemşerilerim oluyor...kekonun hatırına onlardan birine bir iyilik yapın benim için o da makbüle geçer...onların bir sıkıntısını geçirmeniz veya herhangi bir konuda yardımcı olmanız veya onlara bir güler yüz bile göstermeniz benim için yeterdir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Yatırımcı Sunumları o kadar iyi ki.. aşk şiiri gibi okundukça aşık olunur 😀😍

Hele yönetimin CV geçmişleri, bu iş için biçilmiş kaftan.

7. Keko iyiki varsın seni seviyoruz.

8. GreenX ile geleceğe yeşil bir adım atın!

Tüm yenilenebilir enerji sertifikalarının satıldığı tek platform Yeşil enerji pazarında blokzinciri kullanımıyla bir ilk Dijital ödeme sistemleriyle güvenilir bir ticaret ortamı

ATP GreenX, sürdürülebilir enerji ürünlerinin ticaretinin yapıldığı en son teknolojiye sahip küresel bir pazaryeridir. Çevre dostu enerji üretici ve tüketicilerini kullanımı kolay bir platform üzerinde eşleştirerek değer yaratır.

Global piyasalara yenilikçi kurumsal yazılım ve altyapı çözümleri sağlayan stratejik BT şirketi ATP, Ata Holding bünyesinde yer alıyor. Halka açık bir şirket olarak, Tradesoft, Zenia ve ATP Digital markalarıyla farklı sektörlere yönelik hizmetler sunuyor.

Büyüme vizyonunu yeşil bir geleceğe çeviren ATP, son yatırımı GreenX ile yenilebilir enerji üreticileri ile tüketicilerini tek platformda buluşturuyor.

GreenX girişimimiz, olgunlaşmaya başladı. Ekim'de Beta yapıp, Kasım'da lansman yapmak istiyoruz. Yeşil enerji sertifikalarının alınıp satılabileceği tek platform olacak. Türkiye'de ilk olacak!

Beklenti ise beklenti hikaye ise hikaye.
    Huzurlarınızda kasası para dolu Atatp.

Sayfa 26/356 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •