Sayfa 340/356 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Allah kabul etsin. Abi sadece seni burdan tanıyorum senelerdir
    ufak ufak konuşmaya başladık hiç bir zararlı paylaşım yada başka birşeyini görmedim şahsen Allah insaların kalbine göre verir güzel kalplı adam..

2.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    ninna ileyhi ve inna ileyhi raciun....
    dünya bir imtihan yeridir...yüce ALLAH bizi deniyor..bakalım fakirken nasıl ,zenginken nasıl davranıyor diye görmek istiyor...ALLAH bizi sapıtanlardan etmesin....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dünya bir imtihan yeridir...yüce allah bizi deniyor..bakalım fakirken nasıl ,zenginken nasıl davranıyor diye görmek istiyor...allah bizi sapıtanlardan etmesin....
    amin ecmain...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dünya bir imtihan yeridir...yüce ALLAH bizi deniyor..bakalım fakirken nasıl ,zenginken nasıl davranıyor diye görmek istiyor...ALLAH bizi sapıtanlardan etmesin....
    sayın keko bende senı epeydır bılırım speklık felan yazan boş yazmış adam gibi adamsın tek sevmediğim özelliğin şıp sevdi özelliğin bazen kagıda aşık olursun haftaya bırakırsın

5.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    sayın keko bende senı epeydır bılırım speklık felan yazan boş yazmış adam gibi adamsın tek sevmediğim özelliğin şıp sevdi özelliğin bazen kagıda aşık olursun haftaya bırakırsın
    ben de insanım dostum...benim de sabrımın bir sınırı oluyor...bir hisseyi ömür boyu tutamam ki...şıp sevdi olmamak için acaba kaç ay tutmak lazım..??? bana göre şıp sevdi olmak için bir kaç gün maximum bir kaç hafta hissenin tutulması ile olur...dikkat ederseniz tuttuğum hisseler 8-10 ay oldular...berkosanı ise 2-3 aydır almış ve tutuyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. yalnız aldığım hisselerin hepsi de uzun vadeli tutulmaya layık hisselerdir....orta ve uzunda kayıp ettirmeyecek hisselerdir..ister benim elimde olsun isterse de olmasın...geçmişten bu güne kadar aldığım hisselere bakın kayıp ettiren hisse göremeyeceksiniz...yalnız benim sabrımın şu ana kadar 1,5 yıllık bir rekoru var...bundan sonra o rekoru kırabilir miyim bilmiyorum...ama şu ana kadar azimli devam ediyorum...

en yakın örneği gesandır ben 230 dan sattıp gittiğimde benden sonra bölünmemiş haliyle 480 leri gördü...tabi sektör şu anda geçen yıl yaptığı primin altını bilanço olarak doldurmak istiyorlar...vakti geldiğinde tekrardan devam edecekler...

istesem her hafta hisse değiştirip para da kazanabilirim...ama bu yolu tercih etmiyorum...çünkü benden sonra gelip alacak yatırımcılar sıkıntı yaşayabilirler...o yüzden de sadece sabır ederek kazanılabilecek hisseleri tercih ediyorum..bana değer veren takipçi dostlarımın herhangi bir sıkıntı yaşamasını istemiyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    ninna ileyhi ve inna ileyhi raciun....
    abi kusura bakma genelde yazılanlara karışmam ama ninna diye başlayınca gülme tuttu valla. cümlenin geriside hatalı olunca google doğrusunu kopyalayıp yapıştırıyorum . İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi raciun ( arap. إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ - ‎Biz Allah'a aidiz ve kuşkusuz O'na döneceğiz

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    abi kusura bakma genelde yazılanlara karışmam ama ninna diye başlayınca gülme tuttu valla. cümlenin geriside hatalı olunca google doğrusunu kopyalayıp yapıştırıyorum . İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi raciun ( arap. Ø¥ÙÙâ€*ÙÙ‘ا Ùâ€ÙÙâ€ÙÙ‘ٰÙ‡٠ÙˆÙØ¥ÙÙâ€*ÙÙ‘ا Ø¥ÙÙâ€ÙÙÅ*ْه٠رÙاجÙعÙÙˆÙâ€*Ù - â€Biz Allah'a aidiz ve kuşkusuz O'na döneceğiz
    estağfirullah ne kusuru kusura bakmam kardeş benim türkçe biraz sıkıntı görüldüğü üzere...

Sayfa 340/356 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •