Sayfa 313/356 İlkİlk ... 213263303311312313314315323 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    saatlik grafikte flama daha net görülebiliyor...bu gün için 146 nın üzerinde kalmak ile o flama çalışır ve düşen yukarı kırılır...bir kaç gün daha devam edecek olursa ?? bu rakam 140-142 lere denk gelecek..işlem hacmi düşüyor...buda olası bir flamanın kırılmasına çok yaklaştığımızı gösteriyor...tabi flamalar zaman zaman da aşağı da kırılabiliyor ama bu beklentiler ile beklentim flamanın yukarıya kırılmasıdır..sabır sabır sabır...
    Her daim desteğini biliyorum buradaki birçok arkadaş da biliyor senin manevi gücünü hissedince insan dahada sabır ediyor ben sesini duymak için yazmak istedim halen endeksin 8.500 lü rakamlarında bunu artık telafi etmeli takas da düzgün ben top çevirerek bezdirmek ve dediğin gibi teknik resime uydurma çabasında olduklarının farkındayım dün YKB 40k yakın mal çıktı sonra tekrardan aldı +3 yaptı sonra endeks devreye girdi düşünce bir bölümünü gene sattı aslında dün ciddi tepki geliyordu kısmet umarım çok güzel bir tepki ile güzel rakamlara geliriz

2. Son 3 gündür 141 k ay başından beri toplam 164 k YKB mal çıktı çıkıyor karşılayan iş takas da 2.
    Yanlış hatırlamıyorsam eylülden kasım sonuna kadar 1.7 k mal aldı buraya kadar çıkmasında emeği büyük şimdi iş bank bunları alıyor ve belki de yukarı taşıyacak başka bir kuruma verecek bakalım sabır

3. YKB nin 3. 1 toplam malın 2.2 si Eylül Aralık sonu arası maliyet 94 civarı 3 gündür 141 k mal çıkışı karşılayan iş bank çoğunluk al gülüm ver gülüm olabilir

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben bu hissede yüklüyüm dostum...manevi desteğim devam ediyor..ama bazen hisseler de dinlenme ihtiyacı duyuyor...yapacak bir şey yok..borsada teknik diye bir şey icat etmişler...bazen illa ki o tekniğe uydurmak istiyorlar...tahta yapıcıların hisseyi hareketlendirmesini beklemekten başka çaremiz yok..

green x bu yıl etkisini göstermeye başlayacak..bu yılın sonunda da 5 ülkede daha faaliyete girecek...tıkla gelsinin biraz daha serpilmesini göreceğiz inşaALLAH...fiyuu da organizasyonunu olgunlaştırıyor...tgcard bu işlerde güzel iş yapacak..bunların hepsi ciro ve kar demek...

güzel sektör..güzel potansiyel...önü açık bir şirket...geriye de sabır etmek gerekiyor dostlar...
    Selam abi Eline sağlık

Capital tarafında ata express den artan para ile yeni yatırımlar da geleceğini düşünüyorum blokchain alanında da yatırımlarını ceşitlendireceklerini düşünmekteyim GreenX ile de olabilir TGcard ile de olabilir bekleyip göreceğiz

https://www.atpcapital.com

5.  Alıntı Originally Posted by matrakim Yazıyı Oku
    Selam abi Eline sağlık

Capital tarafında ata express den artan para ile yeni yatırımlar da geleceğini düşünüyorum blokchain alanında da yatırımlarını ceşitlendireceklerini düşünmekteyim GreenX ile de olabilir TGcard ile de olabilir bekleyip göreceğiz

https://www.atpcapital.com
    bir yazılım için 200 milyon keş para çok değerli...bunu nereye yatırım olarak kullansa kat be kat getiri getirir...merakla bekleyeceğiz..bakalım atatp daha neler yapacak...bu küçük sermaye ile dev gibi işlere girişiyor...yakında bedelsiz potansiyeli de çok artacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Ftse fon alımları yapılıyor galiba,smart tavanı çektirdi.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

7.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Ftse fon alımları yapılıyor galiba,smart tavanı çektirdi.
    bize de bir tavan yakışır...nasip nasip nasip...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Bence bir sure daha buralarda takiliriz, uzun vadede guzel sirket tamam ama onumuzde enflasyon muhasebesi var nasil etkilenecek bilmiyoruz, fk olmus 66 kar iyi gelmezse dusmez de, mudur toplantida oksurdu diye kap atip duran bir sirket degil zaten sessiz sedasiz geldi bu seviyelere de, endeks zaten epey sisti, vs vs. Secimden sonra nasil olur bilmem ama kisa vadede saydigim nedenlerle buyuk hareketler beklemiyorum.

Buradan cikarsam gidecegim daha iyi bir guvenli liman da yok, o nedenle park etmeye devam. Temeli iyi hissenin farki bu bende, biraz bisey kazandim diye kacmama gerek yok karda icim rahat oturabiliyorum.

Sayfa 313/356 İlkİlk ... 213263303311312313314315323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •