Sayfa 332/356 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. 26 şubattan itibaren aracı kurum
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Yazılım teknoloji şirketleri tavan yapmış durumda, haliyle bizimki sürüncemede.

Herkesin morali diplerde, eğer planda değişiklik varsa haber edin. Plana sadık kalanlar var hala

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

3. tabi gerçekten de bu tür hareketlere üzülüyoruz...ama atatp nin potansiyelinin de ne olduğunu az çok tahmin ediyoruz...orta ve uzunda üzmeyeceğine inanıyorum...elimizden sadece sabır etmek geliyor...yapacak bir şey yok...etimiz butumuz bellidir...maddi gücümüz yok..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 375 bin kaldı dunkof(citi)
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

5.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    375 bin kaldı dunkof(citi)
    sat sat bitmiyor yahu...bu ne eziyet böyle...insanın canını çok sıkıyorlar yahu...sabır taşı olsa çatlar artık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. insanı trade yapmadığına pişman ediyorlar...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    insanı trade yapmadığına pişman ediyorlar...
    abi bu hale geleceğini de bilemiyorsun ki malesef. yine devre kesti nasıl bir tahta anlamadım gitti. şirketi bilmesek içi boş şişirildi diyeceğim ama şirket dimdik ayakta sağlam şirket orta uzun vade girdim ama darlandım

8. [QUOTE=keko;6737387]insanı trade yapmadığına pişman ediyorlar...[/QUOT
    Tahtanın içinden geçti serbet satışmı oldu ne oldu bir anda ah be abi yani bu kaçıncı oldu istikrar neden oluşmuyor 4 tavan vursa şu cumadan beri düşüşü normal karşılayacağım ortada afaki bişeyde yok yani bofa aldı aldı taşarob olarak veremedi demi satışa geçti

Sayfa 332/356 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •