Sayfa 221/356 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Yatırım fonları 281bin lot satmiş
    Ve diğer kısmındaki satıcılar 677bin lot.
    Dikkat çekenler bunlar.Atatpyi öven bazı kisilere kuşlu sitede mal kitlemeye çalışmakla suçluyorlar yani demem oki burdan ufak yatırımcı korkar alamaz kaldık başbaşa

2.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Tıkla gelsin şu an için yemek siparişi ile alakalı bir uygulama yemek sepeti ile karsılastırmak daha uygun olmazmı
    yemek sepeti dediğiniz şirketin bile şuan pd si 1 milyar dolardan fazla.

3.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Tıkla gelsin şu an için yemek siparişi ile alakalı bir uygulama yemek sepeti ile karsılastırmak daha uygun olmazmı
    Yemek sepeti yanlış hatırlamıyorsam önce çiçek sepeti idi...önce çiçek işi yapıyordu sonra yemek işine de girdi...tabi bu konuları pek takıp edemiyordum çünkü yemeği hiç internetten istemedim bu güne kadar...

Demek istediğim teknoloji çok çabuk değişim gösterebiliyor..çok gelir getiren sektöre hemen kanalize olabiliyor..
    Bir kere bu işlere girildi mi daha nereye evrilecegini kimse kestiremiyor..gelişime de oldukça yatkın oluyorlar..yeter ki güçlü bir yazılımın teknolojisi arkanızda olsun..bu konuda da ATATP çok etkilidir..

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Yemek sepeti yanlış hatırlamıyorsam önce çiçek sepeti idi...önce çiçek işi yapıyordu sonra yemek işine de girdi...tabi bu konuları pek takıp edemiyordum çünkü yemeği hiç internetten istemedim bu güne kadar...

Demek istediğim teknoloji çok çabuk değişim gösterebiliyor..çok gelir getiren sektöre hemen kanalize olabiliyor..
    Bir kere bu işlere girildi mi daha nereye evrilecegini kimse kestiremiyor..gelişime de oldukça yatkın oluyorlar..yeter ki güçlü bir yazılımın teknolojisi arkanızda olsun..bu konuda da ATATP çok etkilidir..
    Kaşıkçı elması gibi

5. Şu greenx kap'ı gelsede bir an evvel bakalım piyasa nasıl olcak.İzliyelim görelim

6.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Yatırım fonları 281bin lot satmiş
    Ve diğer kısmındaki satıcılar 677bin lot.
    Dikkat çekenler bunlar.Atatpyi öven bazı kisilere kuşlu sitede mal kitlemeye çalışmakla suçluyorlar yani demem oki burdan ufak yatırımcı korkar alamaz kaldık başbaşa
    Ky başa beladır ne kadar dökülse iyidir(kendimde öyleyimde 😁 bu sefer dökülmeyip atatp sayesinde balina olmayı planlıyorum ) Atatp de çok büyük 3 hikaye var. Green x , tikla gelsin, yazilim konusunda özellikle çin de buyume ve tabgida ile işbirliği. Tabgidanin cinde dükkan acma potansiyeli bana göre çok fazla . Sanirim 2000 civarı burgerking var. Tamamen sallıyorum Çin gibi bir cografyada 5000 burger king e ulaşmak çok zaman almaz. Buradaki yazilim altyapısının atatpnin Çin deki firmasinin yapacagini düşünürsek sadece Çin deki faaliyetlerinden hem atatp hem tab gida çok büyük gelir saglayabilirler.

7. Yemek Sepeti Türkiye nin ilk online yemek sipariş sitesi olarak 4 arkadaş tarafından 2001 yılında kuruldu. Şirket Ortadoğu daki operasyon larını büyüterek 2010 da mobil ticarete başladı. 2015 yılında Almanya merkezli global online yemek sipariş platformu Delivery Hero tarafından 589 Milyon $ o zamanki kur ile yaklaşık 1 Milyar 596 Milyon TL ile satın alındı.
    Kurucu lider Nevzat Aydın bu satıştan çalışanlarına ( 144 ) kişiye 27 Milyon $ para verdi.

Çicek Sepeti 2006 yılında kuruldu bu sitede gurme ürünler,takı, meyve sepeti ,çiçek, hediyelik eşyalar satılmakta . Kurucusu Emre Aydın 2014 yılında online yemek sipariş platfomu bolbol. com , u kurmuş yalnızca İstanbul içerisinde hizmet veriyor.

8. Yemek sepeti ile çiçek sepeti ayrı kuruluşlar, hep de öylelerdi. Kurucularının soyadları aynı tesadüftür, akraba olduklarını sanmıyorum ama bilen varsa aydınlatır bizi.

Bu arada arkadaşlar, hangi aracı kurumu kullanıyorsunuz? Ben birkaç yıldır vakıf ve yapı kredideyim, ikisi de maaş hesabımdı uğraşmamak için bunlarla devam ettim. Komisyon oranları bankalarda yüksek (on binde yirmi), aracı kurumlarda daha düşük. Ama aracı kurumlarda bilmediğim giderler var mı bilmiyorum.

Deneyim ve tavsiyelerinizi yazarsanız çok memnun olurum.

Sayfa 221/356 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •