Sayfa 356/356 İlkİlk ... 256306346354355356
Arama sonucu : 2846 madde; 2,841 - 2,846 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by aliantiochrainbow Yazıyı Oku
    Sn.Keko, bu hisseyi sizin değerli bilgilendirmeleriniz ve yorumlarınızla 35tl den bu yana tutuyorum. Kimi zaman trade fırsatı vermiş olsa da beklemeye devam ediyorum. O kadar güzel tanıttınız ki hisseyi siz ayrılınca teredütte kalmama rağmen bırakamadım. Sanırım sadece siz aşık olmadınız bu hisseye, beni de aşık ettiniz ; keşke ayrılmasaydınız ama satmış olsanız bile burayı hala terk etmemeniz şahsım adına sevindirici, eksik olmayın..
    hayrını görün dostum..benim nasibim 123 e kadar oldu..sizin yolunuz açık olsun...şu anda 160 seviyelerine gelmiş...bu hisse elimde olsa da olmasa da fikirlerim aynıdır....hem de ilk günkü gibidir..değişmedi ...sizin adınıza sevinçliyim...umarım daha güzel yerleri de görürsünüz ki geçmişte beklentileri ile ilgili somut gelişmeler oldukça nerelere gidebileceğini de burada çok yazmıştım...sabırlı olmak lazım..yolu açıktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. delirdi atap gene tavan serilerine tekrar başladı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Atatp ı 40 lardan alıp 175 i görmesine rağmen satmadım.Sonrasında ev almak için 130,5 fiyatla satmqk zorunda kaldım.Ama bütün çevreme de aldırmş bulunmaktayım.Yolu çok uzun .Sabredip bekleyenlere slm olsun

4. Kendi kusurunuzun hamalıyken

5.  Alıntı Originally Posted by kadiröz Yazıyı Oku
    Atatp ı 40 lardan alıp 175 i görmesine rağmen satmadım.Sonrasında ev almak için 130,5 fiyatla satmqk zorunda kaldım.Ama bütün çevreme de aldırmş bulunmaktayım.Yolu çok uzun .Sabredip bekleyenlere slm olsun
    şuan pahalı ama gelecek için ucuz hissemiz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken

6. Teknoloji dünyasını şekillendirecek yenilikçi fikirlere yatırım yapan ATP, kapsamlı bir yarışma gerçekleştiriyor
    Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Teknoloji dünyasını şekillendirecek yenilikçi fikirlere yatırım yapan ATP, bu yıl ilk defa 25 - 26 Mayıs tarihleri arasında kapsamlı bir yarışma gerçekleştiriyor. ATP Alibaba Cloud Hackathon'unda yapay zekâ, büyük dil modeli ve grafik üretimi gibi çeşitli alanlarda yeteneklerini sergileme fırsatı bulacak olan katılımcılar, Alibaba Cloud altyapısını kullanarak gerçek dünyadaki problemlere ticari ve sosyal etkisi olan çözümler üretmeye çalışacaklar.

Düzenlediği hackathon ile yazılım dünyasının yeni ve yenilikçi çözümler üretmek isteyen parlak zihinlerini bir araya getirmeyi hedefleyen ATP, yarışmacılara yazılım konusundaki becerilerini sergileme, teknolojinin önde gelen isimlerinden mentörlük alma ve yeni yetkinlikler kazanma fırsatı sağlayacak. Yarışmada gerçek dünyadaki bir problemi çözmeye çalışacak olan katılımcılar, küresel teknoloji ekosistemi içinde değerli bağlantılar kurma ve teknoloji liderleriyle doğrudan etkileşimde bulunma imkânına sahip olacak.

Birincilik ödülünün Çin seyahati olduğu etkinlikte kazanan takım, ATP'nin Shanghai ofisini ve Alibaba Cloud'un Hangzhou kampüsünü ziyaret edecek. Ayrıca, 10 bin dolar değerinde Alibaba Cloud kredisinin ve çeşitli hediyelerin de sahibi olacak. 10 Mayıs tarihine kadar kayıt olunabilecek etkinliğin ayrıntıları ve başvuru formu için ATP'nin kurumsal internet sitesi ziyaret edilebilir.

Ayrıntılı bilgi için: www.atptech.com

ATP Hakkında

ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş., finans, konuk ağırlama ve enerji sektörleri başta olmak üzere kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu yaşamsal (mission critical) platform, yazılım ve hizmetleri geliştiren lider teknoloji şirketlerinden birisidir. 2021 yılında halka arz olan ATP (BIST:ATATP), çatısı altında bulunan ATP Tradesoft, ATP Zenia, ATP Digital ve ATP GreenX markalarıyla, geliştirdiği yenilikçi teknolojileri rekabet ve maliyet avantajına dönüştürerek kurumsal müşterilerinin gerçek anlamda değer yaratmalarına, esnek çeviklik kazanmalarına ve inovasyon performansı ortaya koymalarına yardımcı olmaktadır.

ATP, finans, konuk ağırlama ve enerji sektörlerine dikey olarak odaklanmış marka ve profesyonel ekiplerle hizmet vermektedir. ATP'nin finans sektörüne özel yazılım çözümleri markası Tradesoft, geliştirdiği aracı kurum, fon ve portföy yönetim çözümleriyle Borsa İstanbul işlem hacminin rakip sistemler içerisindeki payının %46'sını yönetmektedir. ATP'nin restoran yönetimi ve çok kanallı sipariş

teslimat çözümleri markası Zenia, lider küresel restoran markalarının 3.100 lokasyonunda kullanılmaktadır. ATP Digital, hayata geçirdiği 500'ün üzerinde projeyle kurumsal şirketlere dijital dönüşüm konusunda uçtan uca rehberlik etmiştir. ATP'nin çevre dostu teknoloji çözümleri markası ATP GreenX, Türkiye'nin yeşil ve karbon sertifikaları ticaretini kolaylaştıran ilk dijital pazar yerini geliştirmiştir.

Türkiye, Çin ve EMEA bölgesinde 800'ün üzerinde referansı bulunan ATP, tasarladığı çözümler, gerçekleştirdiği projelerden elde ettiği uygulamalı deneyimler ve sahip olduğu süreç mühendisliği yetkinlikleriyle kurumları dijital olarak dönüştürmekte ve değişimin risklerini fırsata çevirmelerini sağlamaktadır. ATP, yaptığı AR-GE çalışmalarıyla bilimsel literatüre ve hizmet verdiği sektörlerin sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmaktadır.

ATP hakkında daha fazla bilgi için www.atptech.com adresi ziyaret edilebilir.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Sayfa 356/356 İlkİlk ... 256306346354355356

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •