Sayfa 341/356 İlkİlk ... 241291331339340341342343351 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. bir devre kesici daha, şirketin son kap haberlerine bakan birisi devre kesiciden başka ne görebilir?

2. Gün gelirde miatk e baktığımız gibi başkaları da bizim hisseye bakar mı

3. Yan tahtalarda satış var seçim öncesi düşüş klasik oldu uzun vadeci yaptılar bizleri

4. bizim tahtada başka şeyler döndü yalnız, bofa önce hunharca aldı sonra zararına bastı

5. küçük yatırımcı zaten dolaşımdaki sayısı az olan hisseyi güzelce topladı, dökmek istiyor olabilir.

6. teknoloji rallisi bitmek üzere yukarı sürdü tahtayı yapanlar bofa aracılığı ile sonrada hunharca sattı zarar yazdı maksatları ne olabilir kafa karışıklığından başka.. bizlerin ne gücü olabilir ki bofa ykb almadan kap gelmeden sürünür dururuz..

7. Bilanço tarihinden bilgisi olan var mı acaba?

8. bu gün şirket ile görüşmek istedim..not bıraktım...onlardan dönüş bekliyorum...olursa bir kaç soru sormak istiyorum..tabi bilanço tarihini de sormak istiyorum..ama geçmişte hatırladığım kadarıyla o soruyu sormuştum...o vakit mayısın ilk haftasına kadar süremiz var dediklerini hatırlıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 341/356 İlkİlk ... 241291331339340341342343351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •