Sayfa 351/356 İlkİlk ... 251301341349350351352353 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Keko hocam sen satınca hisseler kuruyor mu ne? Brlsm atatp aklima gelenler. Umarim kcaeri satmazsin orada ortagiz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    biraz da öyle oluyor...girdiğim hisseler canlanıyor...sattıklarım ise çoğunluğu iştahsızlaşıyorlar...o yüzden de tahta yapıcılara tavsiyem beni pek üzmesinler...benim de bir sabrımın sonu var...kocaeri kolay kolay satmak istemiyorum...çok acil bir ihtiyaç olmadığı sürece satmayı düşünmem...kocaeri 2025 yılının ortalarına kadar tutma amacındayım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. ATP Digital, otonom robotlarıyla Türk Hava Yolları Teknik'in operasyonel verimliliğini artırıyor
    Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Yenilikçi BT çözüm ve hizmetleriyle kurumsal şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerini hayata geçiren ATP Digital, geliştirdiği otonom robotlarla dünyanın en büyük uçak bakım-onarım hizmeti sağlayıcılarından birisi olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.'nin depo içi operasyonlarını optimize etmek için anlaşma sağladı.

ATP Digital tarafından geliştirilen otonom robotlar, yüksek hassasiyetli sensörler ve yapay zekâ algoritmaları ile Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.'nin uçak yedek parça ve komponentlerini belirtilen noktalara taşıyarak, teknik operasyonlarını optimize edecek. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., ATP Digital'in sağladığı robot çözümüyle lojistik süreçlerini daha etkin bir şekilde yöneterek operasyonel verimliliğini artıracak.

ATP Digital, Otonom Robotlarla İş Süreçlerini Yeniden Tanımlıyor

Otonom robotlar, havacılık sektörünün yanı sıra otomotiv, hızlı tüketim, perakende, sağlık, gıda, üretim ve konuk ağırlama gibi birçok farklı sektöre yenilikçi çözümler sunuyor. Robotlar, teknik operasyonları optimize ederek mevcut iş gücüne destek oluyor. Sağladığı akıllı hizmetlerle hataları ortadan kaldırıyor, verimliliği artırıyor ve maliyetleri önemli ölçüde azaltıyor. ATP Digital, sahip olduğu otonom robot konusundaki teknik yetkinliklerini uyguladığı süreç mühendisliği yaklaşımıyla birleştirerek, müşterilerinin operasyonunu iyileştirmekle kalmayıp, bütünüyle yeniden tanımlıyor.

Anlaşmayla ilgili ATP CEO'su Ümit Cinali; ''Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. gibi öncü bir kuruluşla iş birliği yapmaktan ve havacılık endüstrisinin geleceğine yönelik çözümler sunmaktan mutluyuz. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşma, sektörler arası iş birliğinin ve teknoloji entegrasyonunun en iyi örneklerinden birisidir. Otonom robotlarımız, depo içi operasyonlarda verimliliği artırırken, aynı zamanda güvenliği de sağlayacak. Bu iş birliği, havacılık endüstrisinde dijital dönüşümün önemli bir adımı olacaktır." şeklinde konuştu
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

3.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    ATP Digital, otonom robotlarıyla Türk Hava Yolları Teknik'in operasyonel verimliliğini artırıyor
    Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Yenilikçi BT çözüm ve hizmetleriyle kurumsal şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerini hayata geçiren ATP Digital, geliştirdiği otonom robotlarla dünyanın en büyük uçak bakım-onarım hizmeti sağlayıcılarından birisi olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.'nin depo içi operasyonlarını optimize etmek için anlaşma sağladı.

ATP Digital tarafından geliştirilen otonom robotlar, yüksek hassasiyetli sensörler ve yapay zekâ algoritmaları ile Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.'nin uçak yedek parça ve komponentlerini belirtilen noktalara taşıyarak, teknik operasyonlarını optimize edecek. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., ATP Digital'in sağladığı robot çözümüyle lojistik süreçlerini daha etkin bir şekilde yöneterek operasyonel verimliliğini artıracak.

ATP Digital, Otonom Robotlarla İş Süreçlerini Yeniden Tanımlıyor

Otonom robotlar, havacılık sektörünün yanı sıra otomotiv, hızlı tüketim, perakende, sağlık, gıda, üretim ve konuk ağırlama gibi birçok farklı sektöre yenilikçi çözümler sunuyor. Robotlar, teknik operasyonları optimize ederek mevcut iş gücüne destek oluyor. Sağladığı akıllı hizmetlerle hataları ortadan kaldırıyor, verimliliği artırıyor ve maliyetleri önemli ölçüde azaltıyor. ATP Digital, sahip olduğu otonom robot konusundaki teknik yetkinliklerini uyguladığı süreç mühendisliği yaklaşımıyla birleştirerek, müşterilerinin operasyonunu iyileştirmekle kalmayıp, bütünüyle yeniden tanımlıyor.

Anlaşmayla ilgili ATP CEO'su Ümit Cinali; ''Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. gibi öncü bir kuruluşla iş birliği yapmaktan ve havacılık endüstrisinin geleceğine yönelik çözümler sunmaktan mutluyuz. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşma, sektörler arası iş birliğinin ve teknoloji entegrasyonunun en iyi örneklerinden birisidir. Otonom robotlarımız, depo içi operasyonlarda verimliliği artırırken, aynı zamanda güvenliği de sağlayacak. Bu iş birliği, havacılık endüstrisinde dijital dönüşümün önemli bir adımı olacaktır." şeklinde konuştu
    güzel bir haber arkadaşlar ..demek bu gün hareketlenmesinin nedeni bu haber....thyao global anlamda da çok etkin...thyaonun atap tp ile bu konuda anlaşması ona başka hayırlı kapılar da açabilecek...onu global anlamda vitrine çıkaracak...güzel gelişme....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Başına taşmı düştü kap attı

5. şu cümlenin güzelliğine bakar mısınız

ATP Digital tarafından geliştirilen otonom robotlar, yüksek hassasiyetli sensörler ve yapay zekâ algoritmaları ile Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.'nin uçak yedek parça ve komponentlerini belirtilen noktalara taşıyarak, teknik operasyonlarını optimize edecek.

6. Bunu saymayız yeni kaplara devam.vicdanamı geldi naptı yatırımcı iliskileri

7. Bir zamanlar gelecekte bütün işleri robotlar yapacak hikayelerini dinler bununla ilgili bilim kurgu filmlerini heyecanla izlerdik. Sanırım şu an o günlerin başlangıcındayiz ve o robotları kimin yaptığını biliyoruz. Bu işler de ilk olmak tek olmak cok büyük olmanin temelidir. Atatp thy gibi bir dev ile sözleşme yapacak düzeyde bu konuda gelişim sağladı ise, dünyadaki tüm şirketler potansiyel musteridir. Zaten yazıda gida ilac perakende otomotiv diye bir çok sektör sayılarak robotik çözümler üretildiği belirtiliyor. Greenx,tikla gelsin, finansal çözümlerin oldugu uygulama derken, lojistik ve depolamada robotik çözümler hizmetlerinin thy ile hizla piyasaya girmesi. Atatp için yakin gelecekte kullanilmasi muhtemel doğru kelime yanlış hatirlamiyorsam UNICORN olacaktir

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Bir zamanlar gelecekte bütün işleri robotlar yapacak hikayelerini dinler bununla ilgili bilim kurgu filmlerini heyecanla izlerdik. Sanırım şu an o günlerin başlangıcındayiz ve o robotları kimin yaptığını biliyoruz. Bu işler de ilk olmak tek olmak cok büyük olmanin temelidir. Atatp thy gibi bir dev ile sözleşme yapacak düzeyde bu konuda gelişim sağladı ise, dünyadaki tüm şirketler potansiyel musteridir. Zaten yazıda gida ilac perakende otomotiv diye bir çok sektör sayılarak robotik çözümler üretildiği belirtiliyor. Greenx,tikla gelsin, finansal çözümlerin oldugu uygulama derken, lojistik ve depolamada robotik çözümler hizmetlerinin thy ile hizla piyasaya girmesi. Atatp için yakin gelecekte kullanilmasi muhtemel doğru kelime yanlış hatirlamiyorsam UNICORN olacaktir
    geçen günlerde burada da söylemiştim..gün gelecek insanların işini robotlar yapacak diye....hep atatp yapay zekada ve robotik işlerde etkin mi diye merak ediliyordu...bir çok yatırımcı da atatpnin bu potansiyelini bilmiyordu...son gelen haber atatp nin artık yeteneklerini somut ,kar getirici işlerde göstermeye başladığını gösteriyor...

thyao ile yaptığı için ona güzel hayırlı kapılar açacaktır...ciro ve karlılığına da çok olumlu yansıyacaktır...borsa beklentileri almak ise bence piyasa bu olumlu gelişmeleri satın almalı...

kısacası çok beğendim...umulur ki diğer beklentileri ile ilgili de somut gelişmeler olsun....her zaman söylediğim gibi somut gelişmeler olduğunda piyasa bu hisseyi yüksek değerlerde değerleyecektir...çünkü yaptığı işler çok güzel...

Sayfa 351/356 İlkİlk ... 251301341349350351352353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •