Sayfa 48/356 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. 2022 yılında hem bedelsiz hem temettü ödemesi gerçekleştirdi şirket..2023 yılında da momentum artarak devam edecektir..

2. Anladığım kadarıyla hisse henüz yatırımcılar tarafindan ilgi odağı haline gelmemiş.Enerji ile alakalı bir iki güzel şirket haberi farkındalık oluşturacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla hisse henüz yatırımcılar tarafindan ilgi odağı haline gelmemiş.Enerji ile alakalı bir iki güzel şirket haberi farkındalık oluşturacaktır.
    Şirketin önümüzdeki 2 ayı çok hareketli geçecek hem lansman öncesi kap haberleri gelir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    kredi cekip 37 den bende daldim bir miktar , bu fiyata kacmaz

arkadaslar ogleden sorna 15:30-40 civari Fonlarin alis satislari mi oluyor ? cogu zaman, tam bu vakitte borsa bir sallaniyor
    bakin gene oldu ,, saat 15:40 tan sonra borsada kartlar yeniden dagitiliyor , pozitifte olabiliyor , negatifte, dun negatife dondu , bu gun pozitif

Fonlarin hisse degisim saatimi nedir anlamadim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. Arkadaslar uzun suredir takipteydim. Dün itibariyle ben de araniza katildim. Bir süre daha yatay gidebilir sorun yok. Buralardan alabilenler ileride kendini cok sansli hissedecek diye umuyorum. Bu düşünceyle aldim. Allah utandirmasin.

Bircogumuzun farkli hisselerde basari hikayeleri var. Burada bir cok tecrübeli arkadas var. Hepimiz de ayni anda yanilmis olamayiz diye umuyorum. Aksi halde yandi gülüm keten helva
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

6.  Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Arkadaslar uzun suredir takipteydim. Dün itibariyle ben de araniza katildim. Bir süre daha yatay gidebilir sorun yok. Buralardan alabilenler ileride kendini cok sansli hissedecek diye umuyorum. Bu düşünceyle aldim. Allah utandirmasin.

Bircogumuzun farkli hisselerde basari hikayeleri var. Burada bir cok tecrübeli arkadas var. Hepimiz de ayni anda yanilmis olamayiz diye umuyorum. Aksi halde yandim gülüm keten helva
    Hoşgeldin dostum..ne aldığını bildikten sonra sorun yok..

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Hoşgeldin dostum..ne aldığını bildikten sonra sorun yok..
    Hosbuldum dostum. Hikayesine guveniyorum. Sirket bekledigimiz adimlari atar ve sureci kurumsal bir sekilse yurutebilirse daha yolun cok basindayiz.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

8. Inşallah zamanla atılacak sağlam adımlar sonrası hisse bebek hisse pozisyonundan gelişim çağına adım atar.Muhtemel biraz sabırları zorlayacaktır. Helede benim gibi yüksek hacimli enerji hissesinden böyle sığ ve hacimsiz bir tahtaya geçiş yapınca alışmak gerçekten zor olacağa benziyor.Ama her şey piyasanın keşfetmesiyle bir anda değişebilirse tabi.

Sayfa 48/356 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •