Sayfa 234/356 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Brüte sokmada takıl buralarda

2. buralardan kan değişimi iyi olacaktır...yeter diyen veya inanmayanlar bir kenara çekilsin...inanan taze yatırımcılar gelsin...zaten yeni zirveler de bu şekilde oluşuyor....green x in aktif olduğu karbon sertifikası sektörü de devletin de kalkınma programına girmiş...tıkla gelsin zaten bir başka bir dünya...bırakalım piyasa gereğini yapsın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Smartin tabani psikolojik engel
    Yalnız bofa bayağı eksi lotta.Bize sadece kredili işlem tedbiri geldi sanırım.baska izahı olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Smartin tabani psikolojik engel
    Yalnız bofa bayağı eksi lotta.Bize sadece kredili işlem tedbiri geldi sanırım.baska izahı olamaz
    biz sadece yazılım şirketi değiliz...bizim diğer hisselerden çok farklı ve çok daha güzel beklentilerimiz var...bence bizim dinlenmemiz çok da uzun sürmeyecek...merakla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. son günlerde sırf tavan tavan gidiyor diye atlayanlar oldu..sanırım onları dökme peşindedir tahtacı...son zamanlarda by lar iyi topladı...bakalım planları ne ??

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son günlerde sırf tavan tavan gidiyor diye atlayanlar oldu..sanırım onları dökme peşindedir tahtacı...son zamanlarda by lar iyi topladı...bakalım planları ne ??
    Blockchain teknolojisi basit birşey değil.
    Keşke biz kynada sertifika satsalar)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    115 ten ekleme yaptim , nasilsa kazanirim diye
    110 dustu ):
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8. Dün trade edemedim.Uzun sürede burdayım kısmet artık.kalanlara bol kazançlar

Sayfa 234/356 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •