Sayfa 242/356 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. bankof iyi yere dükkan açmış, kar yazmadığı gün yok

2. hissemiz umarım buraları dip edinir...128 zirvesinden neredeyse %40 civarı düzeltme yaptı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. son zamanlarda hisseye inanmadığı halde sırf tavan tavan gidiyor diye hisseye giren günlükçü yatırımcılar vardı..bunların satışlarının bitmesi gerekiyor...hisse biraz stabilleşirse artık yavaş yavaş gerçek alıcılar gelmeli...sabırla bekliyoruz...green x, tıkla gelsin büyük işler..ayrıca zaten sürekli yaptığı trade soft ve hazır resturantlara yazdığı yazılımlar karlı...

küçük sermaye, düşük halka açıklık ,bunlara karşılık yüksek karlılık ve büyük projeler...eninde sonunda bu tür hisseler çok kıymete biner...hayırlısı ile bu düzeltme de bitse de biraz neşemizi bulsak...forum ölü evi gibi sesizleşti..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hissemiz umarım buraları dip edinir...128 zirvesinden neredeyse %40 civarı düzeltme yaptı...
    Duzeltme yapmayan hisse yok ki keko, sikinti yok o yuzden buradayiz hala

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by filintaby Yazıyı Oku
    benim alış satışlarımı göndermemle başladı bu.amacım hisseye olan güvenimi ve alış yaparak kendi çapımda verdiğim desteği gösterebilmekti.görüntüyü attıktan sonra pişman oldum.silmeye çalıştım fakat nasıl silineceğini bulamadım..moderatör tarafından uyarı gelince gerekli özürümü yaptım.bir ard niyet olmadığını tekrar belirtmek isterim.ben de konuyu kapattım..
    neyse dostlar , konuyu kapatalim ,
    hisse, biraz durgunluk donemine girdi sanki
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6. Dikkat ediyorum da hisse hep çıkışta olduğunda forumda hep karşılıklı saygı ,sevgi ve neşe var...ama hisse düzeltmeye girdi mi tartışmalar başlıyor...buda gösteriyor ki başarının olduğu yerde huzur var, sahiplenme var...ama düzeltmenin olduğu yerde de suçu başkasında arama var..tahamülsüzlük var....laf sokmalar var...moral bozukluğu var...

bizim forum bir çok foruma göre bence çok kaliteli ve seviyelidir...

7. Kıymet bilmezler konuşsunlar
    temel değer yatırımcısı olduğunuzu çok önceden ispatlamışsınız
    karşılık beklemeden takılmayın bildiğiniz yolda ilerleyin
    herkes nasibi kadar kazanır..

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Kıymet bilmezler konuşsunlar
    temel değer yatırımcısı olduğunuzu çok önceden ispatlamışsınız
    karşılık beklemeden takılmayın bildiğiniz yolda ilerleyin
    herkes nasibi kadar kazanır..
    aynen öyle dostum...geçen aylarda 41,90 dan takviye yaptığımda atatp ta 33 ,00 tl ye kadar bile düşmüştü..ardından ta 128 leri gördük...çok ilginç olmuştu...son takviyemi de bu sefer 97,00 dan yaptım..bakalım tarih tekrarürden mi ibaret olacak..aynı çıkışı görebilecek miyim ??

geçen aylarda vbtyz hissesini de almıştım..onda 80,00 ortalama ile ayrılmıştım...tahmin ettiğim şeyler o hissede yeni yeni oluyor ve o hisse 170 civarlarını gördü...vbtyz hissesinde de bedelsiz bekliyordum o haber ile güzel sıçrayış yapacağını düşünüyordum...ama onda da sabrım 80,00 tl de bitti...aslında 96,00 ı da görmüştü ama ben 80,00 dan satmıştım...

bakalım hayırlısı ile atatp deki düşüncelerim de gerçekleşecek mi ?? potansiyel çok yüksek görünüyor ama henüz somut haber akışı önümüzdeki süreçte gelecek...green x..tıkla gelsin fiyuu ile birleşip diğer markalara açıldığında getir benzeri bir şirket ortaya çıkacak...tıkla gelsin son aylarda en çok indirilen program olduğunu düşündüğümüzde ister istemez hayallerimiz yüksek oluyor...sabır sabır sabır....nasip nasip nasip...

Sayfa 242/356 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •