Sayfa 303/356 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum benim hatırladığım senin elinde en son turex ördeği vardı..ona ne yaptın ?? hala duruyor mu ?? ben açıkçası yeni ördek arayışına girmedim..muhakak çevrede dolaşan çirkin ördek yavruları vardır ama ben bu aralar hiç çevreme bakmıyorum...önce elimdeki atatp...kocaer ve brksn ördeklerinin kuğu olmasını görmek istiyorum..gördükten sonra ördeklerimi yeni sahiplerine veririm...sonrasını da onlar besleyip yavrularını alıp faydalansınlar...

benim işim yavru iken alıp yetişkin olunca satmaktır...bakalım ilerde ne olur bilemem..nasip nasip nasip !!!
    eywallah dostum, Turex aldim, duruyor , niyahet yukselmeye basladi , KCAER de guzel gidiyor , ATATP zatne sagir sultan duydu , ona hic bakmiyorum bile , hatirlarsan 30-40 lar diyorduk simdi 100 altina gelsede ekleme yapsam diyorum
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

2.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    eywallah dostum, Turex aldim, duruyor , niyahet yukselmeye basladi , KCAER de guzel gidiyor , ATATP zatne sagir sultan duydu , ona hic bakmiyorum bile , hatirlarsan 30-40 lar diyorduk simdi 100 altina gelsede ekleme yapsam diyorum
    30-40 larda iken buraları güzel bir anı olarak kalacak demiştik...şimdiden güzel bir anı oldu...ben buraların da güzel bir anı olarak kalacağına inanıyorum....yeter ki somut gelişmeler olmaya başlasın...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Baskılayarak ky zor dökersin yukarda inecekler zaten

4. Bankof cuma günü aldığı 131000 adet hissenin 55000 tanesini eritti. Eğer hepsini satmak isterse bugün hava alırız

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Bankof cuma günü aldığı 131000 adet hissenin 55000 tanesini eritti. Eğer hepsini satmak isterse bugün hava alırız
    belki de birileri çıkarmak için onların bitmesini bekliyor olabilir...bekleyip görelim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    belki de birileri çıkarmak için onların bitmesini bekliyor olabilir...bekleyip görelim...
    Tahtanın belalısı,sabah şöyle bir denedi yukarı doğru baktı alan yok vermeye başladı şu adede kadar buralarda olması güzel bitisinde gitsin sülük

7. 102000 sattı. kalan 29000.

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    102000 sattı. kalan 29000.
    çok iyi...bitti neredeyse..

Sayfa 303/356 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •