Sayfa 268/357 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Yeterince mal toplayamadılar heralde

2. Ky satışı var
    ytd

3. son iki beklenti olmasa sert bi düzeltme beklerdim hoş burası Türkiye GENEDE KESİN KONUŞMAMAK LAZIM olursa da düzeltme az alabılmiştim lotumuzu cogaltırız ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. 2gün sonra ppk var.onun sancılarını genel olarak yaşıyoruz.

5. green x konusunsa beklenti bitti demek hiç mantıklı değil, yeni başladı demek gerekir. çünkü bugün itibariyle daha önce olmayan bir gelir kalemi oluştu hemde süreklilik arzeden. şimdi yapılması gereken green x in çalışma sistematiğni çözmek , önümüzdeki dönemlerde olgunlaşma aşamasına geldiğinde bilançoya ne katkı vereceğini hesaplamak . Bu konu netleştiğinde hissenin hangi fiyatlarda olabileceğini o zaman daha net görebiliriz.

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    green x konusunsa beklenti bitti demek hiç mantıklı değil, yeni başladı demek gerekir. çünkü bugün itibariyle daha önce olmayan bir gelir kalemi oluştu hemde süreklilik arzeden. şimdi yapılması gereken green x in çalışma sistematiğni çözmek , önümüzdeki dönemlerde olgunlaşma aşamasına geldiğinde bilançoya ne katkı vereceğini hesaplamak . Bu konu netleştiğinde hissenin hangi fiyatlarda olabileceğini o zaman daha net görebiliriz.
    biraz önce telegram sayfasına baktım...bazı ortaklar bu green x in basında çok yer almaya başladığını ve her yerde konuşulmaya başlandığını söylüyor....=))) arkadaşlar bunun böyle olacağını aylar önce söylemiştim zaten...takip edenler ve hafızası kuvvetli olanlar hatırlayacaklardır...çünkü bu platform yenilenebilir enerjinin kalbidir...önümüzdeki zaman diliminde ülkemizin bir numaralı gündem maddesi de yenilenebilir enerji ve bu enerjinin sertifikalarının alınıp satıldığı platform olacaktır...

bedavadan green x in reklamı olacak ..bu reklam bu hisseye olan talebi çok artıracak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by Bismark Yazıyı Oku
    Maşallah..Dün fark ettim..Ters korelasyon yapmalıyken benide tuzağa düşürdüler...Avcılar mal pazarlama derdinde..Bi sakin olun.Bildiğin PC alttapı şirketi..Önce MIATK..sonra bu..en son ARDYZ sulandırılmış enerji işine giriyoruz kapları ile piyasayı tuzakladılar.Büyük oyun dönüyor..Yemlemeyi MIATK ile yaptılar.Naçizane.
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum bu hisse zaten yıl sonunda 300-350 milyon kar getirebilecek bir potansiyele sahip...bu karı getirebilen yazılım şirketleri zaten 50-70 aralığında fiyatlanması lazım...bu fiyatlamanın içine greenx beklentisi dahil değildir...yine yurtiçinde ve yurtdışında artan kredibilitesi ile artacak iş hacmi de dahil değildir...bu şirket global bir oyuncu olmaya başlıyor..bu şirketi fazla tanımıyorsun galiba...bence faaliyet raporunu bir kaç kere oku...türkiyede zaten bir numara...Çin de kurduğu ortaklık ile 2 milyarlık bir nüfüsa hitap ediyor...Çin yeni yeni pandemi kısıtlamalarından kurtuluyor...işleri daha da artacak..oradaki büyüme potansiyeli çok yüksek...

bu beklentiler ile birlikte 100-150 aralığında fiyatlansa bile bence kimse şaşırmaz...yine de karar senindir..bence iyi araştır...
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...=50255&page=43

eylül ayı başlarında bir dostumuz ile olan diyaloğumuz bu şekilde idi....bir nostaji yapalım...=)))

green x beklentilere dahil oldu ve şu anda da gerçekten de 100-150 aralıklarını gördü...

bundan sonra artık fiyuu +tıkla gelsin ve tgcard beklentileri fiyata dahil olmaya başlayacak...bu konular ile ilgili gelecek her kap bizi yukarılara taşıyacak..sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 268/357 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •