Sayfa 346/358 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon
Arama sonucu : 2861 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben trade yapmayı bilmiyorum...gördüğünüz gibi atatp de 10 aya yakın kaldım...sonunda da mecburen sattım...çok emek verdik...beni bu satışa zorlayanlar utansın...176 dan ta 125 lere indirenleri kınıyorum...en sağlam yatırımcının bile güvenini zedeleyip satmasına neden oldunuz...
    Üstad biz çıktık düşüş durdu hakikaten senle mi alıp veremedıklerı var acaba

2. hisse grubuna yatırımcı geldi alım yaptılar diyip arkasına satmanda manidar oldu keko bey kazanckapısı arkadasınla alım yaptığınız kağıtları x'de güzel reklam yapıyorsunuz

3.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    hisse grubuna yatırımcı geldi alım yaptılar diyip arkasına satmanda manidar oldu keko bey kazanckapısı arkadasınla alım yaptığınız kağıtları x'de güzel reklam yapıyorsunuz
    170 den satsa dedıgın doğru dönebilirdi ama satış yeri 123 olunca bence Keko üstadında bence bı kabahati yok

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biraz kafamı dinlemem lazım...ama ilk etapta berkosana 40-45 aralıklarından takviye yapmak istiyorum...sonrasında da yeni hisseler arayacam...
    Üstad yaprak hissesi hakkında bilgin var mı

5. ben ne diyorum sen ne anlıyorsun tamam çok seviyorsunuz birilerinin kağıt yazmasını ama gerçeği de görmezden gelmemek lazım yazdığı mı tekrar oku anlarsın

6.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    hisse grubuna yatırımcı geldi alım yaptılar diyip arkasına satmanda manidar oldu keko bey kazanckapısı arkadasınla alım yaptığınız kağıtları x'de güzel reklam yapıyorsunuz
    Sen niye yapmıyorsun. Yaz üç beş satır güzelleme çiz bi koftiden grafik. Aha burası hisse net aha orada x . Tak milleti peşine , millet alsın, senden yukaridan kitle ,vur voleyi zengin ol. Ama bunlar zor işler, en iyisi en kolayı ilk fırsatta laf geçirip insanlari zan altinda bırakmak. Belkide adam doğru söylüyor. Söylediği grubun hissede söz sahibi olmasını engellemek için , adamlari hisseden dökmek için kasıtlı operasyon yapılıyor. Hissede normal dışı işler dönüyor, bofaya bile operasyon çekiliyor. 1 milyonnlot hisseyi ortalama 20 25 lira zararina bofaya sattirdilar. Bütün bunlarin sebebi keko sanki. Ancak suçlu arayın . Bütün teknolojilere operasyon çekildi. Reeder miatk smart vbtyz bi zirvelerine bak birde 1haftada nereye düştüklerine. Bunlarida keko yapti zaten. Birakin bu işleri, kagit 175 i gördü verseydin , olmadı 150 de ver o da olmadi 130 da ver olmadi mi 123 de ver. Kagit 113 olmuş eee keko sen böyle dediydin. Keko elinimi tuttu. Neyse daha yazacak çok şey varda , sonuç herkes kazandiginda kekoya sanki 5 kuruş para veriyorda,kaybedince hesap soruyor.

7.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad biz çıktık düşüş durdu hakikaten senle mi alıp veremedıklerı var acaba
    bende anlayamadım dostum...ben ve belki de beni takip eden dostlar satınca hisseye yeni el atmaya başladılar...gerçi burada tahtacıları da kınadım...belki de akılları başlarına gelmiştir..sonuçta biz bir kayıp ediyorsak onlar yüz kayıp ediyordu...bu işin böyle gitmeyeceğine kanaat getirerek hisseye destek atmış olabilirler..

dertleri sadece ben olsaydım hisse daha 30-40 aralığında iken baskı uygulayacaklardı...demek ki dertleri ben değilim..piyasa genelde beni sever...çok nadir tahtacılar bana gıcık olur...hisseye baskı uygulamak isteyen ve günlü trade ile yolunu bulan ve dar görüşlü ,ufku dar tahtacılar ise beni sevmez..geçmişte gedza hissesinde 1,5 yıl kalmama rağmen o çapsız spekleri yüzünden ancak %10 kar yaparak lanet edip ayrılmıştım hisseden..

o günden beridir öyle bir tahtacı ile karşılaşmadım....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    170 den satsa dedıgın doğru dönebilirdi ama satış yeri 123 olunca bence Keko üstadında bence bı kabahati yok
    biliyorum buradaki bir çok yatırımcı benim çok çok yukarımdan satış yaptı..bir çoğu da hisseyi defalarca trade yaparak hisselerini artırdı...bir yandan da iyiken yukarıdan satmamışım diyorum...çünkü ben 170 ten satsam ve ardından da ben sattım deseydim ve hisse de buraya gelmiş olsaydı herhalde burada idam edilirdim... benim giden hisseye takoz koyma veya zirveden satıp kaçma huyum olmadı...kaldı ki tradeyi de pek beceremiyorum...gördüğünüz gibi belki de 10 ay oldu daha yeni sattım...oda eğer bu kadar sıkmasaydılar daha da tutacaktım...ama gerçekten de benim de sabrımı taşırdılar...ben de et ve kemikten yapılmış ,sinirleri olan bir insanım...robot değilim arkadaşlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 346/358 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •