Sayfa 322/358 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon
Arama sonucu : 2861 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Şirket battı heralde. Kim satmış gören var mı?

2. Korktuğum oluyor sanki diğer bılısımler le tavan tavan gıtmısmı gıbı onlara uyuyor. Kardeşm 1 aydır zaten buradaydın sen

3. Bugun biraz guven kaybetti yatırımcı gozunde tavandan eksi 2 şık hareket olmadı

4. Sığ kağıt panikle aşırı düşüş yaşıyor günlük alanlar panikle sattılar hamama giren terler borsa rallisi her gün olmuyor alıştık sağlık olsun.Onemli olan düzeltme de hisse direncli olacakmi Birde yeni zirvemiz 164.600 yolu açıldı ytd.

5. 130 kanal desteği
    buraya gelirse ek yaparım
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

6. dün bence panik ile vede sert verdikleri için en küçük alış iştahında sert çıkabilecek potansiyeldedir....çünkü ta 166 ya kadar maliyetli bir yol oluşmuştur...bu yolun doldurulması kolay olacaktır...yazılımlar son iki ayda çok sert çıktılar biz ise durmuştuk...bunun öcünün alınmasını bekliyorum...yazılım ve teknoloji şirketleri içinde en donanımlı şirketlerden birisi de biziz...o yüzden de içim rahattır...artacak karları ile bedelsiz potansiyeli de gittikçe artacaktır...ilerde bu potansiyele bakarak bu hisseyi almak isteyecek yatırımcılar olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün bence panik ile vede sert verdikleri için en küçük alış iştahında sert çıkabilecek potansiyeldedir....çünkü ta 166 ya kadar maliyetli bir yol oluşmuştur...bu yolun doldurulması kolay olacaktır...yazılımlar son iki ayda çok sert çıktılar biz ise durmuştuk...bunun öcünün alınmasını bekliyorum...yazılım ve teknoloji şirketleri içinde en donanımlı şirketlerden birisi de biziz...o yüzden de içim rahattır...artacak karları ile bedelsiz potansiyeli de gittikçe artacaktır...ilerde bu potansiyele bakarak bu hisseyi almak isteyecek yatırımcılar olacaktır...
    sayın keko alan satan seni pek ilgilendirmez ama bugunde bofa alıyor dünde alıcıydı umarım tutar bofa robotu işi alsat ben fonların malı artıyor ona sevınıyorum

8. Bofa bu kağıtta spegin tetikçisi.elinde lot yokken her gün virman geldi sattı.simdi aldığıni yine spege virman

Sayfa 322/358 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •