Sayfa 149/358 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon
Arama sonucu : 2858 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku

Posiflex standında Zenia markamızla Gtex Global Dubai fuarında yerimizi aldık. Fuar 20 Ekim'e kadar ziyaret edilebilir.
    Fuarda olduklarını bile yatirimcisiyla paylaşmıyor.Kap işinde hiç yoklar.

2. Bilişim sektörüne uymuyorsun gurubun kağıtlarına uyamiyorsun ne hımbıl bir kağıt çıktın böyle

3. İş en iyi alıcıdan satıcı tarafına gecince aşağıya sardı yine

4.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Şirketle görüştüm, yeni iş paylaşmıyorunuz, şeffaf değisiniz diye. Kabul etmiyorlar bu durumu. Her şeyi şeffaf olarak paylaştıklarını savunuyorlar. 1 yıldır iş almadınız mı diyorum, tatminkar cevap yok.KAybettikleri malları istiyorlar genel olarak.Şirkette bu duruma yardımcı oluyor.Tüm ortaklar bu konuda rahatsızlıklarını dile getirmesi gerekir.Sanki bir tek ben şikayetçiymişim gibi algıladım.
    Şirket ile 4 kez görüştüm,yatın tekrar arayacağım burcu hanımı..

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şirket ile 4 kez görüştüm,yatın tekrar arayacağım burcu hanımı..
    Bizi de bilgilendirirseniz çok seviniriz. Diğer ortaklarda haklı girişime destek olursa şirketin kötü niyetine karşı gelmiş oluruz.

6. Hacimsiz gereksiz bir baskı kurma çabası.Brut takası çok iyi kullanıyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Son çıkışın fibo %50 si 54.4 seviyeleri.Buralardan toparlamasıı lazım
    Bu seviyeler önemli.Umarım kapanış üstünde olur.

8. Önemli İddia

Türkiye ekonomisine operasyon yapıldığı iddia ediliyor.

İsrail'in Gazze'de yürüttüğü savaş nedeniyle birçok ülkenin tepki vermemesi için ekonomisi kırılgan ülkelerde borsa işlemleri üzerinden operasyon yapıldığı bildiriliyor.

Buna göre Türkiye gibi ekonomisi kırılgan ülkelerde Bank of Amerika ve bazı Türk yatırım şirketlerinin borsada büyük satışlarla operasyon yaparak Türk hükümetinin İsrail'e tepki vermesinin önüne geçilmek istendiği bildiriliyor.

Türkiye gibi muhtemel tepki verebilecek Çin, BAE, Endonezya, Katar, Kuveyt, Mısır, Suudi Arabistan borsalarında da operasyon yapıldığı görüldü.

İsrail ve Filistin savaşta olmasına rağmen bu ülke borsalarında büyük kayıplar yaşanmadı.
    #bist100

- RUSEN PRESS

Sayfa 149/358 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •