Sayfa 336/356 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. atatp şirket uyuyor son 10 gelen kap bildirimide devrekesici kap haberi

2. Kisada operasyonu çektiler hızlı çıkış beraberinde çöküşü getirdi Mart ayı dert ayı uzun vadeci olduk 1 milyon lot sattılar toplamaları zaman alır..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    atatp şirket uyuyor son 10 gelen kap bildirimide devrekesici kap haberi
    Yazılımların çoğu taban yapmış durumda! Son 1 aydır iyi kazandırdılar ama..

4. Yılbaşı fiyatına geri döndü,sektörün son güçlü hareketine katılmadı,zayıf bir şekilde başını kaldırdı,yemedi negatif ayrıştı.

Bundaki en büyük neden,şirketin destekleyiciliği(ata grubu gibi finans sektörünün içinde olan ) düşük olması.Bu şekilde devam edecekse piyasa gerçekleşmeleri ve sonuçlarını bilançoda görmek isteyecektir.Eğer ki şanslıysak şirket geri alım programı açıklar ve piyasaya güven verir.Malesef saldım çayıra mevlam kayıra modundayız..
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

5. Arkadaşlar spek hisse gibi hareketler sergiliyoruz.

Hepinizi 2 dakika ayırmaya ve yatırımcı iliskilerine mail atmaya davet ediyorum.

Yatırımcı iliskileri mail adresi:

[email protected]

Atp websitesinden alıntıdır.

6. Uzun vade bekleyeceğiz görünüyor...hisse elimize yapıştı bir türlü satamadık...orta ve uzunda tekrardan çıkacağımıza inanıyorum...endeksin ve yazılımların durulması gerekiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. https://www.youtube.com/watch?v=eR5sl6de3-I

ekonomi yorumcuları büyük miktarlarda devülesyon bekliyorlar...olası bu devülasyondan ihracatçı ,gelirleri dolar bazında olan ve yüklü dolar pozisyonu olan şirketler olumlu etkilenecek...olası bu devülasyondan atatp ,kocaer ve berkosanın olumlu etkilenmesini bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Uzun vade bekleyeceğiz görünüyor...hisse elimize yapıştı bir türlü satamadık...orta ve uzunda tekrardan çıkacağımıza inanıyorum...endeksin ve yazılımların durulması gerekiyor...
    İyi akşamlar hocam. Atatp hakkında "bir türlü satamadık" sözünüze çok şaşırdım. Tabi ki kendi düşünceniz ve kararınızdır ancak merak ettiğim; hissenin beklentilerine olan inancınız da bir değişiklik mi oldu? Sıkıntılı zamanlarda bile çok daha olumlu olduğunuzu bildiğimden soruyorum.

Sayfa 336/356 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •