Sayfa 349/356 İlkİlk ... 249299339347348349350351 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Arkadaslar kim neden aciklamak zorunda olsun aldigini sattigini, telegram tavan grubu mu burasi 😀

Anliyorum insan buyuk sermayesi olanlari takip edince bir nebze guvende hissediyor ama bu biraz da yanilsama unutmayalim, herkes hatali kararlar verebilir sonucta. Kazandigimizdan da kaybettigimizden de yalnizca kendimiz sorumluyuz.

2. O degil de bu hissenin huyu son zamanlarda degismeye baslamisti, tahtacisi mi degisti nedir 😄 nereden baksan 8-9 ay buradaydim, 140'tan 170'e surup sonra yokus asagi 100 lira hareketi daha once olmamisti diye hatırlıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    hisse grubuna yatırımcı geldi alım yaptılar diyip arkasına satmanda manidar oldu keko bey kazanckapısı arkadasınla alım yaptığınız kağıtları x'de güzel reklam yapıyorsunuz
    Foruma göz atarken rastladım..
    Dostum ben atatp ederinin 90 tl olduğunu ve yukarısının köpük olduğunu yazalı 2 ay oldu,aklın neredeydi hisse 170 leri görerek çok büyük fırsatlar verdi..
    Ben temmuz ayında hisseyi keşfettiğimde 26-27 tl fiyatlar idi ve ekmeğini yedim,bir çok kişiye de yedirdim..
    Ayrıca şu var sn.keko ile fikir ayrılığı yaşadığım hisselerden biri atatp’dir son 2 ayda..
    Hep imtina ettiğim fiyat verme konusunda çok muhafakarımdır bilen bilir..o yüzden dikkat etmekte fayda var..
    Sn.keko bir çok kişiye yardımcı olan bir arkadaşım,kimseyi günah keçisi yapmaya kimsenin hakkı yok..
    İşiniz rast gelsin..

4. Holding pattis kolunun bilancosunu acikladi, yazilim da ardindan gelir mi acaba

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Foruma göz atarken rastladım..
    Dostum ben atatp ederinin 90 tl olduğunu ve yukarısının köpük olduğunu yazalı 2 ay oldu,aklın neredeydi hisse 170 leri görerek çok büyük fırsatlar verdi..
    Ben temmuz ayında hisseyi keşfettiğimde 26-27 tl fiyatlar idi ve ekmeğini yedim,bir çok kişiye de yedirdim..
    Ayrıca şu var sn.keko ile fikir ayrılığı yaşadığım hisselerden biri atatp’dir son 2 ayda..
    Hep imtina ettiğim fiyat verme konusunda çok muhafakarımdır bilen bilir..o yüzden dikkat etmekte fayda var..
    Sn.keko bir çok kişiye yardımcı olan bir arkadaşım,kimseyi günah keçisi yapmaya kimsenin hakkı yok..
    İşiniz rast gelsin..
    size katılıyorum sayın kazançkapısı ,hisseyi 30.00 ; 40,00 tl aralığında söylenmişti ..oradan alanlar karda ,...oyüzden birkişi hisse alırken dikkat etmeli .hisse on katı çıkmış .yazık insan üzülüyor ..taş atmak kolay ,,,saygılar

6. Dün alanlar satmış görünüyor,buralarda dengelenirse yukarı iştah artar.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

7. Tavanda 500 bin var hayırlı olsun..
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

8. Kekonun kağıda girdiğini hissettim

Sayfa 349/356 İlkİlk ... 249299339347348349350351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •