Sayfa 123/356 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    maşALLAH 3 üye ,80 ziyaretçi var .şükür .diger sayfalara göz attım ereğli sayfasıda 27 ziyaretçi ..
    en kaliteli bilgi paylaşım platformu bence bu forumlardır...hisse net gerçekten de çok kaliteli...artık bu tür yerleri bulmak çok zor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    en kaliteli bilgi paylaşım platformu bence bu forumlardır...hisse net gerçekten de çok kaliteli...artık bu tür yerleri bulmak çok zor...
    eyvALLAH keko ustam ..birde doğru paylaşım yapan insan çok azaldı .RABBİM doğru bilgi paylaşımı yapanların daima işini rast getirsin .

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    +1
    Katiliyorum. Geriye donuk paylasimlari okuyorum vakit buldukca, gercekten epey emek var ozellikle yillar boyunca devam etmis konularda.

4. Bugün brüt yasağı etkisiyle panikleyenler sonucu bir kapanış yaptığımız düşüncesindeyim bu durumu dünde belirtmistim. Sn.kekonun da belirttiği gibi bende Allah ömür verirse green x i görmeden durduğum noktada durmaktayim.

5. hızlı çıkışın ardından dinlensin , zaten kendi çalıyor kendi oynuyor .kendi düşüncem bu kadar hızlı çıkışın ardından ,kredili yasağı geldi ği halde yukarı gitti ,dünde brut takas geldi .endeks iki gündür sert eksi yaptı çıktı ,ATATP direndi .ve dünkü brütten sonrada güçlü durdu .karanlık odayı saymazsak .beklentisi olmasaydı çoktan taban kapatası lazımdı ..kapatmadı ,brüt takas ençok tahta yapıcıya yarar istediği gibi hisseyi yönlendirir aşağı yukarı bezdirme hareketleri .ky da hazır para olmazsa alamamıyor günlük tahta yapıcının avantajlı bu durumda .bize sabredip beklemek düşüyor .beklentisi olan hisseyi ,zaman daraldıkça yukarı sürmek zorunda kalacak..herşey ALLAHIN İZNİYLE nasip ..

6. Ortadoğu'daki olaylar nasıl etkiler acaba, büyüyecek gibi duruyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. şuan belli değil .ama iranın da israile müdahale etmesi halinde işte o zaman ortadoğu karışır ,türkiye işin içine girerse .İŞTE OZAMAN DÜNYA KARIŞIR :DÜNYA SAVAŞI ÇIKAR . inşALLAH böyle durumlar olmadan en kısa zamanda düzelir ..israilin ve amerikanın tutumları önemli, daha fazla ileri gitmemeleri gerekir. ama bunlarda vicdan yok .VİCDANSIZLARR

8. Önceki İsrail _filistin savaşlarında İran hep verdiği desteği inkar ederdi..ama bu sefer açık açık destek verdiğini söyledi...Hamas da tüm desteği İran'dan aldık dedi...bunların üzerine Rusya İsrail 1967 önceki sınırlarına çekilmeli dedi..
    Bu şunu gösteriyor: İran ve Rusya bu savaşı çok önceden planladı..Rusya büyük bir ihtimalle İsrail'in Ukrayna'ya verdiği destekten dolayı bu desteği veriyor...İran ise Rusya'dan sonra sıra kendidine gelecegini biliyor...
    O yüzden de madem sıra bana gelecek o vakit en güçlü olduğum bir dönemde bu savaşı baslatayim diyor...
    İsrail şu anda 3 taraftan kuşatılmış...kuzeyde Lübnan Hizbullah'ı..doğuda Hamas...batıda Suriye .bu üçünün de kayıp edeceği bir şeyleri kalmamış .her gün İsrail'den dayak yemektense gururumuz ile savaşa girelim diyorlar..
    Bu cesareti biraz da İran'ın Siha ve füze gücünden alıyorlar...

İsrail ve Amerika doğrudan doğruya tehtid kaynağı İran'ı hedef alabilirler...veya bunu Ukrayna _rusya Savaşı'ndan sonraki süreçte bırakabilirler..
    İlk ihtimal sürece birakacaklar görünüyor..çünkü Rusya'nın işi bitmeden böyle bir işe girişmek üçüncü dünya savaşına yol açabilir... Ukrayna savaşı ile batı ve Amerika'da da çok zayıfladı..yeni bir düşman ve yeni bir savaş lüks olur..

Sayfa 123/356 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •