Sayfa 282/356 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. tarihi zirvemize geldik...satan satsın kalanlarla yolumuza devam edecez diyor tahtacı... buraları aşarsak ?? tahminlerime göre 170-200 aralıklarına gideriz...tabi bundan önce psikolojik bir direnç seviyesi olan 150 de var...ama 150 nisbeten zayıf bir direnç olacak...geçilmesi kolay olacaktır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Keko dostum kcaer sayfasını unutma 😔

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tarihi zirvemize geldik...satan satsın kalanlarla yolumuza devam edecez diyor tahtacı... buraları aşarsak ?? tahminlerime göre 170-200 aralıklarına gideriz...tabi bundan önce psikolojik bir direnç seviyesi olan 150 de var...ama 150 nisbeten zayıf bir direnç olacak...geçilmesi kolay olacaktır..
    Kalanlardan olduk. Çalı arkasındayız.

4.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Keko dostum kcaer sayfasını unutma 😔
    her üç hissemi de forumlarını da yakından takip ediyorum...bazı şeyleri de çok tekrarlamak istemiyorum...bazı yatırımcı dostlar rahatsız oluyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    her üç hissemi de forumlarını da yakından takip ediyorum...bazı şeyleri de çok tekrarlamak istemiyorum...bazı yatırımcı dostlar rahatsız oluyor..
    Hocam senin tarzın bu, tekrara düşülmesini bende hiç sevmezdim fakat borsa için bu durum geçerli olmadığı kanaatine vardım. İnsanoğlu sürekli unutuyor. Yatırımcıya sürekli o hisseye neden hissedar olduğunu hatırlatmakta fayda var. 2 hafta düşüş görünce yatırımcı kafasından her şey siliniyor.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

6. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by oxsion Yazıyı Oku
    deve hörgüçleri ilkokuldaydı..

üstü ayrı altı ayrı..

coming soon..

Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

8. Canı istedimi hacimsiz nasıl gidilir şekil a1

Sayfa 282/356 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •