Sayfa 305/356 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Nasip dostum..Kocaer de iyidir..güzel hikayesi var ..tıpkı ATATP gibi...ben de bu gün bir ihtiyaçtan dolayı 5 bin lotumu 136.30 ortalama ile satmak zorunda kaldım ..bir akrabam benden borç para istemişti...bir de artık zekat vaktim yaklaşıyor...zekatimi vermem lazım..

Kalan hisselerimi ise tutuyorum arkadaşlar..
    Keko senin zekatta Maşaallah ülke kalkındırır.

2.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Keko senin zekatta Maşaallah ülke kalkındırır.
    Çok şükür dostum..zekatim ile fakir fukarayi ve ihtiyaç sahiplerini sevindirmek çok hoşuma gidiyor..ben 16 yıl şu anki iş yerinde çalışıp eyt den emekli olduğumda bana hakketigim tazminatım sadece 144 bin TL idi...çalışmaya karar verince de yarısı olan 72 bin TL vermişlerdi..oysa şimdilik sadece bir yıllık zekatim bile 72 bin TL nin 8_9 katıdır...tüm varlıklı insanlar gerçekten de hakkıyla zekâtını verse inanın zekat verilecek kimse kalmayacak...ne yazık ki çok az kişi zekat veriyor..

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    aynen öyle. gün sonu toplam satış 15.948 adet. gün içi 108 bine kadar yükseldiğini gördüm. yani 90 bin civarı sattığı malı geri aldı.
    teşekkürler...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Çok şükür dostum..zekatim ile fakir fukarayi ve ihtiyaç sahiplerini sevindirmek çok hoşuma gidiyor..ben 16 yıl şu anki iş yerinde çalışıp eyt den emekli olduğumda bana hakketigim tazminatım sadece 144 bin TL idi...çalışmaya karar verince de yarısı olan 72 bin TL vermişlerdi..oysa şimdilik sadece bir yıllık zekatim bile 72 bin TL nin 8_9 katıdır...tüm varlıklı insanlar gerçekten de hakkıyla zekâtını verse inanın zekat verilecek kimse kalmayacak...ne yazık ki çok az kişi zekat veriyor..
    Keko dostum niyetin halis olunca akibetinde halis oluyor. Ne mutlu sana ki böyle güzel hasletlerin var ve ne mutlu bizeki senin gibi bir dost edindik. Sen zekat için ve de yardım için 136 dan sattığın kağıtlardan daha fazlasını mevcutlarından kazanacığına kesinlikle eminim. Veren el alan elden üstündür. Hayır için verdiğinin on katını Rabbim verene iade eder. Seni tebrik ve takdir ediyorum kardeşim.
    Allah’a emanet ol

5.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Keko dostum niyetin halis olunca akibetinde halis oluyor. Ne mutlu sana ki böyle güzel hasletlerin var ve ne mutlu bizeki senin gibi bir dost edindik. Sen zekat için ve de yardım için 136 dan sattığın kağıtlardan daha fazlasını mevcutlarından kazanacığına kesinlikle eminim. Veren el alan elden üstündür. Hayır için verdiğinin on katını Rabbim verene iade eder. Seni tebrik ve takdir ediyorum kardeşim.
    Allah’a emanet ol
    Zekâtın anlamı zaten bereket demek..önceleri sermayem çok azdı o yüzden de zekat vermiyordum..keşke ta başından beri verseydim..çünkü verdikçe sermaye katlamalı büyüyor..ben bu gün sermayenin yüzde 2.5 unu zekat için ayırırken gördüğümüz gibi ALLAH benim satişim biter bitmez yüzde 7 verdi..zekayla malın azalmadigini gördüm..çok şükür zekat vermek de bize nasip oluyor..7 yıl önce millet bana zekat veriyordu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. 🙏🙏🙏👏👏👏❤❤❤🙏🙏🙏

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Nasip dostum..Kocaer de iyidir..güzel hikayesi var ..tıpkı ATATP gibi...ben de bu gün bir ihtiyaçtan dolayı 5 bin lotumu 136.30 ortalama ile satmak zorunda kaldım ..bir akrabam benden borç para istemişti...bir de artık zekat vaktim yaklaşıyor...zekatimi vermem lazım..

Kalan hisselerimi ise tutuyorum arkadaşlar..
    Hocam merak ettim akrabana borcu lot üzerinden mi verdin
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Hocam merak ettim akrabana borcu lot üzerinden mi verdin
    borç vermek istemediğime lot üzerinden vereceğim ki o kişi de büyük bir ihtimalle kabul etmeyecek...ederse da sonuçlarına o katlanacak...ama gerçekten de borç vermek istediğim kişilere dolara endeksliyorum...ama eğer 3-5 aydan önce verecek olursanız da tl olarak kabul ederim diyorum...çok yakın akrabalarıma bu alternatifi sunuyorum...zaten biraz uzak akrabaya ise vermiyorum ki zaten onlar da bende bu kadar sermaye olduğunu bilmiyorlar....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 305/356 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •