Sayfa 306/356 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    borç vermek istemediğime lot üzerinden vereceğim ki o kişi de büyük bir ihtimalle kabul etmeyecek...ederse da sonuçlarına o katlanacak...ama gerçekten de borç vermek istediğim kişilere dolara endeksliyorum...ama eğer 3-5 aydan önce verecek olursanız da tl olarak kabul ederim diyorum...çok yakın akrabalarıma bu alternatifi sunuyorum...zaten biraz uzak akrabaya ise vermiyorum ki zaten onlar da bende bu kadar sermaye olduğunu bilmiyorlar....
    Kandilin mübarek olsun olsun dostun bu vesileyle diğer arkadaşlarında kandili mübarek olsun olsun. Keko banka kampanya reklamı gibi olmuş maşallah

2. Af ve namazın müjdeleyicisi Miraç kandilimiz mübarek olsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlı kandiller, hayırlı sabahlar arkadaşlar

3.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Af ve namazın müjdeleyicisi Miraç kandilimiz mübarek olsun. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. Hayırlı kandiller, hayırlı sabahlar arkadaşlar
    tüm müslüman alemin miraç kandili mübarek olsun....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Kandilin mübarek olsun olsun dostun bu vesileyle diğer arkadaşlarında kandili mübarek olsun olsun. Keko banka kampanya reklamı gibi olmuş maşallah
    arkadaşlar sorunca mecbur cevaplıyoruz...aynı zamanda da arkadaşlara taktik gösteriyoruz..eminim ki bir çok arkadaş milyoner olmuştur...artık çevreden onlardan da borç isteyecekler olacaktır...

vermek istemediğinize hisse lotu üzerinden verin...vermek istediğinize de tl bazlı veya dolar bazlı verin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. 154 de lot koya koya bitiremediler.
    İnfo karşılıyor bakalım bir el veriver kekom

6.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    154 de lot koya koya bitiremediler.
    İnfo karşılıyor bakalım bir el veriver kekom
    benim manevi elim daime atatpnin üzerinde zaten dostum...maddi yönden ise biliyorsunuz ki ben bir kekoyum...fuul maldayım...açıkta bir ihtiyaçtan dolayı kenara ayırdığım nakitten başka bir nakitim yoktur...

7. Herkese hayırlı kandiller

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim manevi elim daime atatpnin üzerinde zaten dostum...maddi yönden ise biliyorsunuz ki ben bir kekoyum...fuul maldayım...açıkta bir ihtiyaçtan dolayı kenara ayırdığım nakitten başka bir nakitim yoktur...
    Latife yaptım biliyorum dostum.
    Tahtada ilginç şeyler oluyor. Bakalım ne olacak

Sayfa 306/356 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •