Sayfa 43/357 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
    Bu hissede hoşuma gitmeyen şey çin’deki işlerin tamamı atp’nin değil. Yarısı ata holding’in. tradesoft’ta oy hakkı kimin görüntüleyebilen var mı?

2. greenx de gelecek yazılımın güzelliği düşük sermaye ile üstün performans greenx e 3 milyon dolar yatırım yapılmış

2023-09-06 19_15_37-MATRIKS.jpg

3. yukarıdaki iştirakler 100 milyon kar ettiği senaryo da greenx gelişip büyüdüğünde düşünemiyorum sabır..

4. Maşallah..Dün fark ettim..Ters korelasyon yapmalıyken benide tuzağa düşürdüler...Avcılar mal pazarlama derdinde..Bi sakin olun.Bildiğin PC alttapı şirketi..Önce MIATK..sonra bu..en son ARDYZ sulandırılmış enerji işine giriyoruz kapları ile piyasayı tuzakladılar.Büyük oyun dönüyor..Yemlemeyi MIATK ile yaptılar.Naçizane.

5. Tahta bungee jumping sevdalılarının yerine döndü. Bir gün tavan ertesi gün taban olabiliyor. Bir günde bu şirkette ne değişiyorsa bu kadar volatil olabiliyor!?

Ata yatırım tahtaya bir el atıp sağlamlaştırmalı bence.
    Yoksa bu hali ile kimse cesaret edemiyecek bu hisseye.

6.  Alıntı Originally Posted by Bismark Yazıyı Oku
    Maşallah..Dün fark ettim..Ters korelasyon yapmalıyken benide tuzağa düşürdüler...Avcılar mal pazarlama derdinde..Bi sakin olun.Bildiğin PC alttapı şirketi..Önce MIATK..sonra bu..en son ARDYZ sulandırılmış enerji işine giriyoruz kapları ile piyasayı tuzakladılar.Büyük oyun dönüyor..Yemlemeyi MIATK ile yaptılar.Naçizane.
    dostum bu hisse zaten yıl sonunda 300-350 milyon kar getirebilecek bir potansiyele sahip...bu karı getirebilen yazılım şirketleri zaten 50-70 aralığında fiyatlanması lazım...bu fiyatlamanın içine greenx beklentisi dahil değildir...yine yurtiçinde ve yurtdışında artan kredibilitesi ile artacak iş hacmi de dahil değildir...bu şirket global bir oyuncu olmaya başlıyor..bu şirketi fazla tanımıyorsun galiba...bence faaliyet raporunu bir kaç kere oku...türkiyede zaten bir numara...Çin de kurduğu ortaklık ile 2 milyarlık bir nüfüsa hitap ediyor...Çin yeni yeni pandemi kısıtlamalarından kurtuluyor...işleri daha da artacak..oradaki büyüme potansiyeli çok yüksek...

bu beklentiler ile birlikte 100-150 aralığında fiyatlansa bile bence kimse şaşırmaz...yine de karar senindir..bence iyi araştır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by matrakim Yazıyı Oku
    greenx de gelecek yazılımın güzelliği düşük sermaye ile üstün performans greenx e 3 milyon dolar yatırım yapılmış

2023-09-06 19_15_37-MATRIKS.jpg
    3 milyon dolar 81 milyon tl yapıyor....biz de hep 75 milyon tl harcadı diyoruz...gerçekte greenx yazılımının geliştirilmesi için 81 milyon tl arge harcaması yapmış... bence kasım ayında bu platform faaliyete girdiğinde rüzgar gibi esecek atatp...tüm borsanın diline düşerse şaşırmam...o vakitler tüm sermaye piyasaları ,yenilenebilir enerji piyasaları ve yatırım piyasalarının söz edeceği bir platform olacak...bence çok güzel bir reklam ortamı olacak..eminim ki bir çok kişi hala olayı çözebilmiş değil...piyasa biraz da koyun sürüsü gibi hareket ediyor...bu hisseye yüksek talepler geldiğinde ancak millet burada uyanacak..sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 43/357 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •