Sayfa 300/356 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    tşkler keko sayende kazandık dualarımız seninle uzun vade beklemeyi ve sabretmeyide öğrendik ytd.
    sabır ve kısmet de inanın bir bilgi bir tecrübe kadar önemli...bazen çok bilmek de çok kazanmaya yetmeyebiliyor....ama hiç bilmeyip de sabır etmesini öğrenen ve yeni borsaya girmiş yatırımcılar bile çok kazanabiliyor...sürekli söylüyorum hisseler diplerinde stabil iken ve herkesin bedua ettiği sıralarda alınmalı...çoşku dönemlerinde de satılmalı...bunun için de çelik gibi bir irade ve sabır gereklidir dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. ben yeni hisse seçerken ve yeni taramalar yaparken bir hissenin diplerinden olması ve itilip kakıldığı dönemlerinde olmasına dikkat ediyorum...çirkin ördek yavrusu muamelesi gören hisseler bence en risksiz hisselerdir...tabi bir de şirketin büyüme potansiyelinin yüksek olmasına dikkat ediyorum...yatırımlarına ,ciro büyüme trendine ,patronun neler amaçladığına değer veriyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    eline saglik ., KOCAER, ATATP GESAN., hep kazandirdin, cok sagol , varmi yeni aday ha birde Birlesim var , biraz uyuz etti ama satmadim duruyor .. aman dostum yeni Ordek bulursan haber ver bizde inceleyelim
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    eline saglik ., KOCAER, ATATP GESAN., hep kazandirdin, cok sagol , varmi yeni aday ha birde Birlesim var , biraz uyuz etti ama satmadim duruyor .. aman dostum yeni Ordek bulursan haber ver bizde inceleyelim
    dostum benim hatırladığım senin elinde en son turex ördeği vardı..ona ne yaptın ?? hala duruyor mu ?? ben açıkçası yeni ördek arayışına girmedim..muhakak çevrede dolaşan çirkin ördek yavruları vardır ama ben bu aralar hiç çevreme bakmıyorum...önce elimdeki atatp...kocaer ve brksn ördeklerinin kuğu olmasını görmek istiyorum..gördükten sonra ördeklerimi yeni sahiplerine veririm...sonrasını da onlar besleyip yavrularını alıp faydalansınlar...

benim işim yavru iken alıp yetişkin olunca satmaktır...bakalım ilerde ne olur bilemem..nasip nasip nasip !!!

5. bu arada şunu da belirtmek isterim...benim ördekler kuğu olduğunda yeni alanlar da muhakak fayda görürler...öyle yumurta ve yavru vermeyen ördeklere yatırım yapmam...benden de alan fayda görsün şiarını benimsemiş biriyim..bu güne kadar çoğu sefer yatırımcı dostlarım pozisyon aldığım hisselerde benden ucuza alıp benden daha pahalıya satmışlardır..elinde uzun vadeli bulunduranlar da kesinlikle kazanmışlardır...

6. ricard dostum benim hemşerimdir arkadaşlar...batmana bir haftalık gelmişti...o sıralarda direksiyon dersleri alıyordum..defalarca iletişime geçmemize rağmen bir türlü yüz yüze görüşemedik...bizim buradan bir kız alıp gitti..artık bir daha memlekete geri döner mi bilmiyorum...doğrusu görüşememek içimde bir ukde olarak kaldı...

7. hadi atatp güzel bir kapanış yap...,

8. 137 üstü kapanış isyeruk.. isteyenin bir yüzü, yapmayan tahtacının iki yüzü..
    Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

Sayfa 300/356 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •