Sayfa 236/356 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir taraftan green x..bir taraftan türkiye ve çin de tab gıda ile birlikte büyüme...diğer yandan da tıkla gelsin ve getireceği büyük potansiyel...sabırla bekliyoruz..
    keko dostum denetlemeler var demişsin. Hala ne denetlemesi? Gel sana özel hastane açalım başına geç halka arz edelim. Hem sen hem yatırımcıların kazansın )

2. 106 da gap vardı ordan alıp 120 den yaklaşık 40bin lot üzerinde verdi temiz iş hemde yeşil sertifikalı karbon emisyon sıfır bu tutarsız sert hareketler brüte al beni diye bağırıyor.
    Endeks, de malum, mevduat faizlerindeki riksiz kazanç da yatırımcının kafatasını karıştırıyor .
    1 Milyon TL nin 32 günlük faiz getirisi 40 bin TL stres siz dertsiz yemyeşil.

3.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Ben de hisseleri geri aldım. Rasyolar ucuz değil, son zamanda da iyi yükseldi ancak malsız duramama problemi var.
    Rasyolar ucuz değil ama yıllık kazancının f/k ya oranı hala 2 nin altına inmedi. %130 kara karşılık 51,97 f/k. Şahsen 156-166 arasında rasyoların gözle görülür şekilde pahalı olacağını düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir..!

4. Allah bereket versin çok şükür çok güzel kazanç nasip etti Atatp. Bugüne kadar hep tek hisse ile devam ediyordum.Artik bugün bende bir sepet yaparak iki hisse ile yola devam inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün biraz yoğundum...şimdilik verilere baktığımda atatpnin 120 yi gördüğüne şahit oluyorum...umarım doyanlar bir kenara çekilir de hissemizin önü açılır..şu anki durumu da atlatırsak önümüz açılır...
    TUREX te bekliyoruz seni , gen son 5-10 sayfayi oku , begenirsen , sende 3-5 bisey at
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    keko dostum denetlemeler var demişsin. Hala ne denetlemesi? Gel sana özel hastane açalım başına geç halka arz edelim. Hem sen hem yatırımcıların kazansın )
    kasımın 17 sinde demişlerdi sonra 7 aralığa ertelendi denildi...son tarih 7 aralık...hala eksiklerim var...kalan günlerde sıkı çalışmam lazım..sonrasında rahatlarım..bazen patrona gidip hastaneyi halka arz edelim fikrini vereyim diyorum..sonra da millletle uğraşılmaz bir sıkıntı olursa kabak benim başımda patlayacak o yüzden de hiç fikir mikir vermeyeyim diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    TUREX te bekliyoruz seni , gen son 5-10 sayfayi oku , begenirsen , sende 3-5 bisey at
    ben orada size başarılar diliyorum...ama bazı kendime ait özel nedenlerden dolayı ben o hisseyi almayacağım arkadaşlar...ben size başarılar diliyorum...o hisseyi de henüz araştırmadım...ama kazançkapısı kaptanınız iyidir..umarım başarılı olursunuz...

benim elimde şu anda kocaer ve atatp var...geçen günlerde elimde var olan yeotk ve tmsn hisselerimi satmıştım..o kısım nakitte...arada bir üçünü hisse adaylarına bakıyorum...umuyorum ki önümüzdeki en geç 20 gün içinde üçüncü bir atımı da bulurum...bulursam yine üçlü takılacağım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by executive Yazıyı Oku
    106 da gap vardı ordan alıp 120 den yaklaşık 40bin lot üzerinde verdi temiz iş hemde yeşil sertifikalı karbon emisyon sıfır bu tutarsız sert hareketler brüte al beni diye bağırıyor.
    Endeks, de malum, mevduat faizlerindeki riksiz kazanç da yatırımcının kafatasını karıştırıyor .
    1 Milyon TL nin 32 günlük faiz getirisi 40 bin TL stres siz dertsiz yemyeşil.
    biz borsaya alıştık dostum...şahsen başka bir yol bu güne kadar aramadım..faiz işleri beni bozar..sevmem o tür şeyleri..borsada her zaman alınacak ve fırsat sunacak muhakak bir kaliteli hisse vardır düşüncesindeyim...yeter ki o hisse bize denk gelsin..çoğu sefer endeks düşerken de benim sermaye artmıştır...tıpkı son günlerdeki gibi...bence bu fırsatlar hala var...fırsat hisselerini araştırıp bulmak lazım...

dediğim gibi son iki aydır iş yerinde çok yoğunum...ayrıca ev işleri de beni yoruyor...o yüzden de son iki aydır çok tembellik yapıyorum...ileride belki güzel bir hisse daha bulurum...gerisi de nasiptir diyorum..

Sayfa 236/356 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •