Sayfa 203/356 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2848 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Bofa dünkü 463 binden şu ana kadar 376 bin satti. Başkaları katilmazsa satışa ,günü ve haftayı iyi kapatabiliriz

2. Bugüne şükür, biraz motorların soğumasında fayda var.

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Bofa dünkü 463 binden şu ana kadar 376 bin satti. Başkaları katilmazsa satışa ,günü ve haftayı iyi kapatabiliriz
    bofa dün satışlarını bitirdi mi acaba ?? bitirmiş ise pazartesi rahatlayıp yolumuza devam ederiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sn. Ümit Cinali'nin belirttiği gibi nitelikli yatırımcı satış işlemleri ve ATA Express hisselerinin satın alınması için ödenecek bedel sonrasında şirkete sağlanan yaklaşık 261 milyon TL'lik gelirle yeni fırsatları değerlendirmek üzere oluşturulan fon bakalım hangi yatırımlarda kullanılacak. Özsermayesi 600m olan bir şirket için güzel bir tutar bence. Umarım doğru yatırımlar yapılır ve onay süreci de fazla uzamadan tamamlanır.

5. iki hafta önce tıkla gelsin ile ilgili bir video yayınlanmış...kimsenin pek haberi yok...özelden bir dostum bu videodan beni haberdar etti...baştan sona izlemek lazım...çok faydalı...

https://www.youtube.com/watch?v=vozIWkVpLXc
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bofa dün satışlarını bitirdi mi acaba ?? bitirmiş ise pazartesi rahatlayıp yolumuza devam ederiz...
    298 bin lotu var daha bitmedi ptesi yada salı en geç bitebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    51.027 takasta mali var

8. Kalan miktar 51 bin çok önemli bir miktar değil. Belkide citiye gidecek. Citi haftalik 268 bin almis. Teb 238 bin almis. Emekli ve yatirim fonlar 203 diger dedigimiz az işlem yapan kurumlar 425 bin satmış. fonlar ve ky satiyor. Takas büyüklerde toplaniyor. Görüntü böyle, yorumu herkes kendi yapsin. Tavsiye degil bilgi paylaşımı dır

Sayfa 203/356 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •