Sayfa 226/358 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 2861 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. kazançkapısı olsun ben olayım foruma çok katkıda bulunduk...tabi ben son bir iki aydır iş yerinde çok yoğun olduğum için kazançkapısı kadar hisseyle temel anlamda ilgilenemedim...kazançkapısının emeği çok daha fazla..forum adına ona teşekür ediyoruz...yalnız sürekli söylediğim gibi bazı şeyler kısmettir...kazançkapısı dostumuz da ne yazık ki 87 de tavan olduğu günde hisselerinin tümünü kaptırdı...elinde ne yazık ki hiç malı kalmadı...çok yazdı çok emek verdi ama kısmeti kadar faydalanabildi...işin ilginç yanı o sattıktan sonra hisse atatp tavanlarda seriye bağladı...çok ilginç oldu...buranın tahtacısı kim ise bir çok ky dostumuzu dökmeyi başardı...çok az yatırımcı dostumuz bu hissede kaldı..

zaten yapı kredinin son bir kaç günde 2 milyon lot toplaması ky dostlarımızın çoğunun döküldüğünü gösteriyor...bakalım yapı kredi bu hisseyi nereye kadar taşıyacak ?? merakla bekliyoruz...

satan arkadaşlar umarım ki kendilerine çok iyi bir hisse bulurlar...ben onlara gidecekleri hisselerde de başarılar diliyorum...kazanan yatırımcılardan kimseye zarar gelmez...asıl zarar gelen hiç kazanamayan yatırımcılardan geliyor...genelde forumları kirletenler ,küfür edip insanları zan altında bırakanlar kazanamayanlar külübünden olanlardır..bunu geçmişte diğer hisselerimizin forumlarında çok görmüştük...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sizlerin kazanması beni onure eder dostum,ben kazandıklarıma şükür ediyorum…
    Atatp benim çocuğumdur ve her daim gözüm üstünde olacaktır..
    emeğin tartışılmaz dostum..ben sana turexte de başarılar diliyorum...umarım doğru hisseyi almışsındır...açıkçası ben henüz inceleme fırsatı bulamadım...benim iş yerindeki denetlenmem de 7 aralıkta olacak...o tarihten sonra ben de özgürlüğüme kavuşacağım...o tarihten sonra borsa ile daha yakından ilgilenme fırsatım olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sizlerin kazanması beni onure eder dostum,ben kazandıklarıma şükür ediyorum…
    Atatp benim çocuğumdur ve her daim gözüm üstünde olacaktır..
    zaten hep şükretmek lazım ki ALLAH da nimetlerini artırsın...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kazançkapısı olsun ben olayım foruma çok katkıda bulunduk...tabi ben son bir iki aydır iş yerinde çok yoğun olduğum için kazançkapısı kadar hisseyle temel anlamda ilgilenemedim...kazançkapısının emeği çok daha fazla..forum adına ona teşekür ediyoruz...yalnız sürekli söylediğim gibi bazı şeyler kısmettir...kazançkapısı dostumuz da ne yazık ki 87 de tavan olduğu günde hisselerinin tümünü kaptırdı...elinde ne yazık ki hiç malı kalmadı...çok yazdı çok emek verdi ama kısmeti kadar faydalanabildi...işin ilginç yanı o sattıktan sonra hisse atatp tavanlarda seriye bağladı...çok ilginç oldu...buranın tahtacısı kim ise bir çok ky dostumuzu dökmeyi başardı...çok az yatırımcı dostumuz bu hissede kaldı..

zaten yapı kredinin son bir kaç günde 2 milyon lot toplaması ky dostlarımızın çoğunun döküldüğünü gösteriyor...bakalım yapı kredi bu hisseyi nereye kadar taşıyacak ?? merakla bekliyoruz...

satan arkadaşlar umarım ki kendilerine çok iyi bir hisse bulurlar...ben onlara gidecekleri hisselerde de başarılar diliyorum...kazanan yatırımcılardan kimseye zarar gelmez...asıl zarar gelen hiç kazanamayan yatırımcılardan geliyor...genelde forumları kirletenler ,küfür edip insanları zan altında bırakanlar kazanamayanlar külübünden olanlardır..bunu geçmişte diğer hisselerimizin forumlarında çok görmüştük...
    Ben acikcasi kaptirmak olarak gormuyorum bunu keko, daha dogrusu kazanckapisi bildigim kadariyla tek hisse ilerliyor, portfoy yapmayla tek hisse gitmenin risk yonetiminin ayni olmayacagi kanaatindeyim. 2X yapinca benden alan da kazansin diyorsa bence baya iyi bir strateji. Ha sahsen bana uygun degil o ayri.

Kendi ana portfoyumun yaninda kuveytturk`te oyun oynamalik bir potfoyum var, hazirandan bu yana 5X yaptim onu mesela tek hisse tutarak. Birlesim muhendislikle basladim, 2X yapinca baska hisseye vs. Ama bunu kendi ana portfoyumde yapamiyorum. Birz nasip biraz da tecrube demek ki, ben o kadar tecrubeli degilim mesela.

5. Kalanlara bol kazançlar dilerim.Emek verenlere teşekkürler. Başka bir serüvende kesişmek dileği ile.

6.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Ben acikcasi kaptirmak olarak gormuyorum bunu keko, daha dogrusu kazanckapisi bildigim kadariyla tek hisse ilerliyor, portfoy yapmayla tek hisse gitmenin risk yonetiminin ayni olmayacagi kanaatindeyim. 2X yapinca benden alan da kazansin diyorsa bence baya iyi bir strateji. Ha sahsen bana uygun degil o ayri.

Kendi ana portfoyumun yaninda kuveytturk`te oyun oynamalik bir potfoyum var, hazirandan bu yana 5X yaptim onu mesela tek hisse tutarak. Birlesim muhendislikle basladim, 2X yapinca baska hisseye vs. Ama bunu kendi ana portfoyumde yapamiyorum. Birz nasip biraz da tecrube demek ki, ben o kadar tecrubeli degilim mesela.
    dostum herkesin kendine göre bir taktiği var...ama bence kimsecikler daha çok kazanmak varken daha azı ile yetinmez...yani bazen istemeden de olsa insan hisseyi kaçırabiliyor...bazen trade yapsam başarılı olacam hissine kapılabiliyor insan...yapınca da elinden kaçırabiliyor...yoksa kazançkapısı dostumuzun satış hedefinin 80 olmadığını çok iyi biliyorum...ama dediğim gibi bazen şartlar hiç kafamızda olmayan düşünceleri yapmamıza neden oluyor...borsada duygular çok değişken...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum herkesin kendine göre bir taktiği var...ama bence kimsecikler daha çok kazanmak varken daha azı ile yetinmez...yani bazen istemeden de olsa insan hisseyi kaçırabiliyor...bazen trade yapsam başarılı olacam hissine kapılabiliyor insan...yapınca da elinden kaçırabiliyor...yoksa kazançkapısı dostumuzun satış hedefinin 80 olmadığını çok iyi biliyorum...ama dediğim gibi bazen şartlar hiç kafamızda olmayan düşünceleri yapmamıza neden oluyor...borsada duygular çok değişken...
    Dogru soyluyorsunuz psikoloji de cok onemli

Sayfa 226/358 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •