Sayfa 275/357 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Sayın keko 6 aylık grafikte 3 lü tepe görüntüsü var gibi sizi bu hissede görünce şiddetle yatırım yapasım geldi. Ancak şu görüntü de rahatsız etti. Fikir almak istedim. Endekste dibi bulduktan sonra girmek uygun mu yoksa 3-5 bakmadan dalmak mı lazım. Sizin yatırım tarzınızı bildiğim için soruyorum bunu

2.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Sayın keko 6 aylık grafikte 3 lü tepe görüntüsü var gibi sizi bu hissede görünce şiddetle yatırım yapasım geldi. Ancak şu görüntü de rahatsız etti. Fikir almak istedim. Endekste dibi bulduktan sonra girmek uygun mu yoksa 3-5 bakmadan dalmak mı lazım. Sizin yatırım tarzınızı bildiğim için soruyorum bunu
    dostum burada da söylemişimdir ...ben hisselere al dediğim vakitler genelikle hissenin dip olduğu yerlerdir...en son atatp 50 tl yi geçtikten sonra kimseye herhangi bir şey demedim...benim için temel daha önemlidir...tekniğe pek bakmam..ben en son 97 den takviye yapmıştım ben kendime göre bazı riskleri göze alabilirim ama başkasına al demem...karar her zaman sizindir..herkesin risk iştahı farklıdır...kısa vadeye bir şey diyemem ama orta ve uzunda hisseye güveniyorum..zaten o güvenim sonucu olarak yukarıdan almayı göze aldım...

ben tüm ortaklara başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. hadi atatp sirkelen artık...bürütünün bitmesine de az kaldı...artık sana yakışanı yap...borsa seni özledi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. tab gıda türkiyede 200 resturant açacaklarını söylediler...biliyorsunuz bunların yazılım ihtiyaçlarını atatp karşılıyor...yeni resturant demek atatp için yeni gelir demektir..tab gıdanın türkiyede 1500 resturantı olduğunu hatırlıyorum..bu rakam demek ki 1700 e çıkacak...

bir de hatırlarsanız tab gıda halka arz olduğunda dijitalleşmeye 500 milyon tl lik bir yatırım yapacağız demişlerdi...bu dijitalleşme işini de atatp yapacak...

kısacası yurt içinde kar beklentileri sürekli yükselecek...yurtdışında ise Çin de agresif büyüme devam ediyor...

green x faaliyete girdi...sadece abone ücreti 37,000 tl...yapılan her işlemden de belli bir komisyon alacak...2024 yılında da 4-5 ülke de de aynı işi yapacak...

tıkla gelsin..fiyuu ve tgcard beklentileri ile ilgili yavaş yavaş kap haberlerinin düşmesini bekliyoruz...

5. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1229064

işte tab gıdanın kap haberi...

Çevre coğrafyalarda yaşanan olumsuz gelişmeler ve makroekonomik konjonktüre rağmen, Şirket yönetimimiz 2023 yılı mali sonuçlarının, İş Yatırım tarafından hazırlanan ve 13.10.2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan Fiyat Tespit Raporu'nda (FTR) yer alan 2023 yılı beklentilerine paralel olarak gerçekleşmesini öngörmektedir.

Ek olarak, Şirketimiz, 2024 yılında toplam restoran ağına 200'ün üzerinde restoran eklemeyi planlamaktadır. Makroekonomik gelişmelere bağlı olarak, sistem geneli satışlarının (TAB tarafından işletilen ve Franchise tarafından işletilen restoranların toplam satışları) 2024 yılında yaklaşık 47 milyar TL olması beklenirken, aynı yıl için FTR'de yer alan beklentilere paralel bir şekilde, TAB Gıda konsolide hasılatının yaklaşık %80 büyüme ile 30 milyar TL ve FAVÖK'ünün ise 6,4 milyar TL civarında gerçekleşmesi planlanmaktadır.

Şirketimiz, piyasada oluşacak gelişmelere hızlı adapte olmak için azami gayreti göstererek, kaliteli ürün ve hizmetleri en uygun fiyatlarla sunarak sürdürülebilir ve karlı büyüme için gerekli adımları atmaya devam edecektir.

6. hadi atatp geç artık şu 100 tl yi...bıktırma yatırımcıyı...dört gözle bekliyoruz seni...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hadi atatp geç artık şu 100 tl yi...bıktırma yatırımcıyı...dört gözle bekliyoruz seni...
    2024 dü bekliyor demek.ki..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 275/357 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •